EvrimDünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi

Glenn Murphy

EvrimDünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-03
YAZAR Glenn Murphy
ISBN 6052953389
DOSYA FORMATI 6,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bencil gen nedir?Yaşamin kralliklari nelerdir?Neden araba büyüklüğünde böcekler yok?“sümük neden yeşildir?” Kitabinin yazari glenn murphy, bu ve bunun gibi birçok parlak soruyu, elinizde tuttuğunuz komik ve eğitici kitapta cevapliyor.İçinde karalamalar ve her çeşit inanilmaz olaya dair ilginç gerçekler var. İnsana nasil dönüştüğümüzü, böceklerin neden dünyaya hükmettiğini ve bunun gibi birçok bilimsel gerçeği anlatan bu kitap, bir an bile sikilmaniza firsat vermiyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz EvrimDünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap EvrimDünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi.

...kı Dil TÜRKÇE Sayfa Sayısı 168 Cilt Tipi Karton Kapak ... Evrim-Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi Glenn Murphy ... ... Insana nasil dönüstügümüzü, böceklerin neden dünyaya hükmettigini ve bunun gibi birçok bilimsel gerçegi anlatan bu kitap, bir an bile sikilmaniza firsat vermiyor! Ürün Adı: Evrim Dünya Üzerindeki... Bencil gen nedir? Yaşamın krallıkları nelerdir? Neden araba büyüklüğünde böcekler yok? ? Sümük neden yeşildir?? Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2018 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 135x195 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bil ... EVRİM DÜNYA ÜZERİNDEKİ YAŞAMIN TAM HİKAYESİ - Tırtıl Kids ... . BASKI Kitap Boyutu: 135x195 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 70 gr Kitap Kağıdı Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. 7.52 TL. İŞ BANKASI YAYINLARI , Evrim Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Aynı Günde Kargo. İlgili Kategoriler : Çocuk Kitapları » Hikaye - Öykü. > Çocuk Kitapları. > Hikaye. Evrim - Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi. İş Bankası Kültür Yayınları. 12.00. Bencil gen nedir? Yaşamın krallıkları nelerdir? Bencil gen nedir? Yaşamın krallıkları nelerdir? Neden araba büyüklüğünde böcekler yok? Sümük Neden Yeşildir? Kitabının yazarı Glenn Murphy, bu ve bunun.. 7.22 TL. Yaşamin kralliklari nelerdir? Neden araba büyüklüğünde böcekler yok? "sümük neden yeşildir?". Kitabinin yazari glenn murphy, bu ve bunun gibi birçok parlak soruyu, elinizde tuttuğunuz... kitaphanen.com´da uygun fiyata İş Bankası Kültür Yayınları markalı Evrim Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi 9786052953389 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Ana sayfa/ Kitap, Kültür/ Yayınevi/ İş Bankası Yayınları/Evrim-Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi. Büyütmek için resmin üzerine geliniz. Evrim-Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Evrim Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikayesi. Yazar. Glenn Murphy. Yazarın Diğer Kitapları. %30. Yırtıcılar Dişlerin ve Pençelerin Tam Hikayesi. Glenn Murphy. İlköğretim Dünya Çocuk Klasikleri Yüz Temel Eser 30 Kitap. Kollektif. İş Bankası Kültür Yayınları. Bencil gen nedir? Yaşamın krallıkları nelerdir? Neden araba büyüklüğünde böcekler yok? "Sümük Neden Yeşildir?" Kitabın�... Editör : Elif Dinçer. Resimleyen : Mike Philips. Kitap Adı: Evrim-Dünya Üzerindeki Yaşamın Tam Hikâyesi. Yazar: Glenn Murphy. Çevirmen: Emre Yavuz. Yaşamı...