Zaman Yönetimi

Prof. Dr. Zeyyat Sabuncuoğlu

Zaman Yönetimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-15
YAZAR Prof. Dr. Zeyyat Sabuncuoğlu
ISBN 9752532854
DOSYA FORMATI 4,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabın birinci bölümünde zaman kavramı ve zaman yönetimi üzerinde duruldu. Bu bölümde zaman yönetimi ve zaman kavramı farklı açılardan incelenmeye çalışıldı. Bu bölümde ayrıca yönetim fonksiyonları ve zaman ilişkisi incelenerek zaman yönetimindeki farklı yaklaşımlar da ele alındı.İkinci bölümde yöneticilerin zamanı etkin kullanabilmelerinin önündeki en büyük engel olan zaman tuzakları incelen- meye çalışıldı. Bunlar, kişiden, işten ve yönetimden kaynaklanan zaman tuzakları olmak üzere iki başlık altında incelendi. Üçüncü bölümde ise yöneticilerin zaman tuzakları ile baş edebilmeleri için kullanmaları gereken etkin zaman planlama tekniklerine değinildi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zaman Yönetimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zaman Yönetimi.

...nzie'ye göre, zaman yönetimi kavramı yanlış bir kavramdır ... ZAMAN YÖNETİMİ - Zaman Yönetimi ile İlgili Uzmanlar, Makaleler ve... ... . Çünkü zaman yönetilemez. Zaman Kullanımı: Karar açısından zamanın yönetimi çok önemlidir. Zaman sınırlaması konulmuş bir iş daima hızlı bitirilir. Zaman sınırlamaları mantıklı ve adil oldukları sürece iyi sonuç verirler. "Zaman yönetimi için yapılması gereken ilk şey zamanın nasıl geçirildiğini belirlemektir. "Zaman yönetimi, zaman faktörü göz önünde bulundurulara ... ZAMAN YÖNETİMİ - YouTube ... . "Zaman yönetimi, zaman faktörü göz önünde bulundurularak, kaynakların etkin kullanımı demektir''. Zaman Yönetimi Nedir? Zaman yerine ikamesi olmayan, kişi ya da kurum için en değerli kaynaktır. Onu yakalamamız, depolamamız ya da bize ait bir fenomen olmasını sağlamamız mümkün değildir. Zaman Yönetimi. Bir insanı da bir toplumu da bir örgütü de gelişmiş kılan şey zamanın kullanılma biçimidir. Genelde insanlar, yapmak istedikleri şeyler için yeterli zamanlarının olmadığından şikayet......