Bu Galaksi Şeytanları

Ö. Cenap Başman

Bu Galaksi Şeytanları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-01-28
YAZAR Ö. Cenap Başman
ISBN 9759683512
DOSYA FORMATI 3,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap: Dünyanın içinde bulunduğu Ana Hasatla ilgili devasa boyutsallığa sahip olan bu dönemde de adlarından "Orion Grubu- Griler-Lüsiferyan Güçler-Negatif Uzaylılar" gibi ifadelerle söz ettiren bu Dejeneraktif Bilinçler hakkında Dinsel ve Spiritüel bilgilerin ötesinde ve onları teyitlerici oldukça yüksek frekanslı ve teferruatlı teknolojik bilgilerle doludur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bu Galaksi Şeytanları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bu Galaksi Şeytanları.

...eda galaksisidir. Dünyamızdan bu galaksiye gitmeye kalksak ve bunu ışık hızı ile gerçekleştirsek süremiz 2 milyon yıl olur ... Isaac Asimov - Galaksi Şeytanları | E-Kitap İndir - EPUB, PDF, MOBİ... ... . Adı: Galaksi Şeytanları Yazar: Isaac Asimov Kitabın türü: Bilim-Kurgu, Edebiyat, Hikaye (Öykü) Orijinal adı: Nightfall One and Other Bu kitaptan hiç alıntı yapılmamış ... İçerisindeki öyküler çok güzel. Galaksiler gözle görülen şekillerine göre sınıflanmışlardır. Bu sınıflamada sık karşılaşılan biçimlerden biri eliptik galaksidir. Fakat zamanla, birçok spiral galaksi eliptik galaksi ... Evrenin Doğumuna En Yakın Galaksi Keşfedildi! DÜNYAMIZA EN... ... . Bu sınıflamada sık karşılaşılan biçimlerden biri eliptik galaksidir. Fakat zamanla, birçok spiral galaksi eliptik galaksi oluşturmak için birleşti....