Beyaz Rüya

Yakup Cin

Beyaz Rüya
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-07
YAZAR Yakup Cin
ISBN 6051804408
DOSYA FORMATI 5,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şunu çok iyi biliyorum ki, canına kastı olan kendine bir kadın için yalan söylesin. İnsanı en çok mutlu eden şey başkasının dilinden kendisine söylediği yalanmış. Başlangıçta o kadar tatlı geliyor ki iki kişi adına tek bir zihinde yaşamak. Ama sonra kendi kendime söylediğim bütün yalanlar bir soba zehirlenmesi gibi hiçbir şeyin farkında olmadan boğuyor beni. Bu mektubu sana yazıyorum ya. Şimdi bir kuş tüyü kadar hafifim ama kuşun ürkekliğini de taşıyorum. Bunları sana söylediğime kızmayacak kadar asil bir insansın sen. Vereceğin tepkiyi bilmeme rağmen yine de ürkeğim işte bir kuş kadar. Sana kızmıyorum Nalan. Aşık olmak insanın elinde olan bir şey değil. Bana âşık olmayacağını biliyorum. Gönlünde bana karşı merhametten başka bir şey olmadığını da biliyorum. Yine de aşk benim dilimdedir ama umudum senin ellerinde. Hayatına girdiğim için özür dilerim. En çok da hayatından çıkamadığım için özür dilerim. Sen beni hayatına dahil etmeyi hiç istemedin ama insanlar hayatına dahil edeceği insanları seçemiyorlar ne yazık ki. Hava almak için açtığın pencereden güpegündüz içeri dalan bir yarasa gibiydim belki de senin için. Şaşırtıcı ve ürkütücü.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyaz Rüya i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyaz Rüya.

...et eder. Rüya gören kişi yatağının beyaz olduğunu görürse güzel bir haber alacağına ve bir izdivaca delalet eder ... Rüyada Beyaz Ne Anlama Gelir? İçinde Beyaz Görülen Rüyalar Nasıl... ... . Rüyada beyaz at görmek rüya sahibi için hayırlarla müjdelenir. Rüyada beyaz ata binmek, rüya sahibi için tüm dileklerin gerçekleşmesine, arzuların yerine gelmesine verilen bir işarettir. Anasayfa / Rüya tabirleri B harfi / Rüyada Beyaz Görmek. Rüya tabirleri B harfi 7 sene önce 16.202 2. Rüyada beyaz bir gelinlik giymek veya beyaz elbise giyinmek kısmet ve nasip olarak yorumlanır. BEYAZ RÜYA. 15K l ... Rüyada Beyaz Görmek - Rüya Tabirleri ... .202 2. Rüyada beyaz bir gelinlik giymek veya beyaz elbise giyinmek kısmet ve nasip olarak yorumlanır. BEYAZ RÜYA. 15K likes. Gelin buketi ve aksesuarlari. Contact BEYAZ RÜYA on Messenger. Interest. Page transparencySee More. Beyaz Rüya Yorumu 100.340. Rüyada beyaz görmek, nasıl ve nerede görülürse görülsün hayra yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına ve hiç beklemediği yerlerde başarılara ulaşacak demektir....