Selfie Koçluk

Çetin Deniz

Selfie Koçluk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-02
YAZAR Çetin Deniz
ISBN 6053230717
DOSYA FORMATI 7,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayat, benim olduğu gibi sizin de karşınıza geçilmesi zor yollar çıkartmıştır. Bu zorlu yollardan çıkmanın, tepeleri aşmanın, zorluklara göğüs germenin birinci ve en önemli adımı kişinin kendisini en iyi şekilde tanımasından geçiyor. Hiç bir şey tamamıyla dış etkenlere bağlı değildir. Dış etkenlerin daha iyi veya daha kötü olması bizim sorumluluğumuzdadır.Dünya senin kendini düzeltebildiğin kadar düzgündür. Dünya insanın aynasıdır.Kendimizle ilgili maskelediğimiz, yalan söylediğimiz, sakladığımız, kendi kendimizi kandırdığımız her şeyle samimi çerçevede yüzleştikçe güçlendiğimizi, daha cesur adımlar attığımızı göreceğiz. Zayıf yönlerimizi fark edip güçlendirdikçe stresten uzaklaşacağız.Gözlerini aç ve aynadaki kendine iyi bak; gördüğün her neyse işte o sensin…Hiç kimse senin problemlerini senden daha iyi bilemez. Bu problemlerin çözümü de sana bağlı, eğer biz kendimiz sorunlarımızı bilir ve güçlenmek için aldığımız kararlarımızı kendimiz uygulayabilirsek, o zaman daha büyük bir güce sahip olarak bilinçli bir şekilde sorunların üstüne gidebilir, ileride oluşabilecek benzer sorunlarla baş edebileceğimize daha çok inanırız.Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Selfie Koçluk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Selfie Koçluk.

... size gereken cesareti verecektir. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir ... Selfie Koçluk Pdf İndir ... . Çetin Deniz, "Selfie Koçluk" kitabında insanın kendisinin koçu olmasını, kendisini keşfetmesini ve cesaretlendirmesini anlatıyor. Kendi koçunuz olmayı öğreten kitap "Selfie Koçluk" tüm kitapçılarda. 9.10 TL. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. Selfie Koçluk. Share ... Selfi̇e Koçluk ... . 9.10 TL. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. Selfie Koçluk. Share on WhatsApp. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. 9.10 TL. Selfie Koçluk-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 8.71 TL. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. Yazar: Çetin Deniz. Yayınevi: Cinius Yayınları. 11.05 TL. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. 7.67 TL. Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir. Selfie Koçluk pdf indir. Selfie Koçluk Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Selfie Koçluk Pdf İndir. Okuyacağınız kitap tamda böyle bir kitap... Selfie Koçluk kendinize yardımcı olmanız ve olabildiğince mutlu ve sağlıklı bir kişilik oluşturmanız için size gereken cesareti verecektir." (Selfie koçluk)....