Osmanlı Sultanları - 2 (6 Kitap) / Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a (Çizgi Roman)

Osmanlı Sultanları - 2 (6 Kitap) / Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a (Çizgi Roman)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-13
YAZAR
ISBN 6055331948
DOSYA FORMATI 12,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Altı asır boyunca kıtalara hükmeden, çeşitli dil, din, ırk ve mezhepten insanları huzur içinde yöneten Osmanlı Devleti, bu başarısını hiç şüphesiz yetenekli idarecilere, kurmuş olduğu sağlam müesseselere ve teşkilatlanmaya borçludur. Osman Gazi’nin açtığı bayrak, Fatih ile İstanbul surlarında, Yavuz ile Mısır’da, Kanuni ile Viyana önlerinde dalgalanmıştır. 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup çocuklara ve gençlerimize tarihimizi sevdirmek için titiz bir şekilde hazırlandı. Rengârenk ve göz alıcı çizimler, kolay ve çabucak anlaşılır metinleriyle bu çalışma tarihi hem okutuyor, hem de yaşatıyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Osmanlı Sultanları - 2 (6 Kitap) / Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a (Çizgi Roman) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Osmanlı Sultanları - 2 (6 Kitap) / Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a (Çizgi Roman).

...edden Sultan Üçüncü Murada Çizgi Roman ... Osmanlı Sultanları 2; Fatih Sultan... | ilgikitap.com ... . Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Osmanlı Sultanları 2 6 Kitap Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a Çizgi Roman. Özcan F. Koçoğlu. Fatih Sultan Mehmedden Sultan Üçüncü Murada Osmanlı Sultanları 2 - 6 kitap Çizgi Roman. Gittigidiyor'da 50 TL'ye varan Garanti Bonus Puan. Ücretsiz Kargo. Niğbolu Fatihi Yıldırım Bayezid Çamlıca Basım Yayın Özcan F.Koçoğlu. Çağ Açıp Çağ Kapayan Fati ... Osmanlı Sultanları 2 6 Kitap Fatih Sultan... - ePttAVM ... .Koçoğlu. Çağ Açıp Çağ Kapayan Fatih Sultan Mehmed Han Çamlıca Basım Yayın Özcan F.Koçoğlu. 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk %37. Sultan Altıncı Mehmed Vahidüddin Han. %37. Eğri Fatihi Üçüncü Mehmed Han. 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup çocuklara ve gençlerimize tarihimizi sevdirmek için titiz bir şekilde hazırlandı. ...Sultan Üçüncü Murada 6 Kitap - %17 indirimli Altı asır boyunca kıtalara hükmeden, çeşitli dil, din, ırk ve mezhepte. Osmanlı Denizcileri Çizgi Roman Serisi-Turgut Reis. Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a Osmanlı 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir... 30. Osmanlı Sultanları - 2 (6 Kitap). 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup Sultan Altıncı Mehmed Vahidüddin Han. ...Fatih Sultan Mehmed'den Sultan Üçüncü Murad'a (Çizgi Roman). kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup 29,20 TL. Rumeli Fatihi Murad Hüdavendigar (Çizgi ... 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup çocuklara ve gençlerimize tarihimizi sevdirmek için titiz bir şekilde hazırlandı. ...kolay ve çabucak anlaşılır metinleriyle bu çalışma tarihi hem okutuyor, hem de yaşatıyor! Ürün ...