Köprü (Cep Boy)

Ayşe Kulin

Köprü (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-21
YAZAR Ayşe Kulin
ISBN 9752897519
DOSYA FORMATI 11,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elmas da sargılı kollarını bebeğe uzatmıştı. Canını yakmaktan korkarak usulca bırakmıştı Bayram, oğlunu Elmas’ın kucağına. Şimdi burun burunaydılar Elmas’la Öksüz. Bir dişi hayvanla yavrusu gibi koklaşıyor, burunlarını birbirine sürütüyor, birbirlerinin boynuna gömülüyor ve tuhaf mırıltılar çıkartıyorlardı. Bebenin küçük elleri, Elmas’ın saçlarında, Elmas’ın dudakları bebenin yüzünde dolaşıyordu. Elmas, ne diğer hastaları ziyaret edenlerden ne de Bayram’dan hiç utanmadan, hiç gocunmadan, memesini çıkarıp bebenin ağzına vermişti. Bebek mutlu bir kedi yavrusu gibi guruldayarak şapır şupur emiyordu süt akıtmayan, kuru memeyi. Kadınla çocuk birbirleriyle iç içe geçmiş, tek vücut olmuş gibiydiler.Köprü… Olağanüstü bir bürokratın, otuz yıl bekledikten sonra kavuşulan bir köprünün ve doğunun töreye teslim olmuş insanların öyküsü. Ayşe Kulin’in kaleminden.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Köprü (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Köprü (Cep Boy).

...as da sargılı kollarını bebeğe uzatmıştı ... Köprü (Cep Boy) Ayşe Kulin ... . Canını yakmaktan korkarak usulca bırakmıştı Bayram, oğlunu Elmas'ın kucağına. Şimdi burun burunaydılar Elmas'la Öksüz. Elmas da sargılı kollarını bebeğe uzatmıştı. Canını yakmaktan korkarak usulca bırakmıştı Bayram, oğlunu Elmas'ın kucağına. Şimdi burun burunaydılar Elmas'la Öksüz. Köprü Olağanüstü bir bürokratın, otuz yıl bekledikten sonra kavuşulan bir köprünün ve doğunun töreye teslim olmuş insanların öyküsü. Umut 1928-1941 (Cep Boy); Hayat Akan Bir Sudur ... KÖPRÜ - CEP BOY - AYŞE KULİN | Nadir Kitap ... . Umut 1928-1941 (Cep Boy); Hayat Akan Bir Sudur. Köprü Cep Boy kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Köprü... Olağanüstü bir bürokratın, otuz yıl bekledikten sonra kavuşulan bir köprünün ve doğunun töreye teslim olmuş insanların öyküsü. Hemen Al. Çocuk Kalbi (Cep Boy). Ayşe Kulin kaleminden Köprü (Cep Boy) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Köprü (Cep Boy). Yayınevi : Everest Yayınları. Yazar : Ayşe Kulin. Köprü (Cep Boy) PDF İndir. Köprü (Cep Boy) gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek istiyorsanız, kitap.live... Kadınla çocuk birbirleriyle iç içe geçmiş, tek vücut olmuş gibiydiler. Köprü Olağanüstü bir bürokratın, otuz yıl bekledikten sonra kavuşulan bir köprünün ve doğunun töreye teslim olmuş insanların öyküsü. 5.20 €. Bebek mutlu bir kedi yavrusu gibi guruldayarak şapır şupur emiyordu süt akıtmayan, kuru memeyi. Kadınla çocuk birbirleriyle iç içe geçmiş, tek vücut olmuş gibiydiler.Köprü… Kadınla çocuk birbirleriyle iç içe geçmiş, tek vücut olmuş gibiydiler. Köprü Olağanüstü bir bürokratın, otuz yıl bekledikten sonra kavuşulan bir köprünün ve doğunun töreye teslim olmuş insanların öyküsü. Kadınla çocuk birbirleriyle iç içe geçmiş, tek vücut olmuş gibiydiler. Köprü Olağanüstü bir bürokratın, otuz yıl bekledikten sonra kavuşulan bir köprünün ve doğunun töreye teslim olmuş insanların öyküsü. Köprü Cep Boy. Yayınevi / Marka: Everest Yayınları. Barkod: 9789752897519. Sessiz Öyküler Cep Boy Everest Yayınları Ayşe Kulin. 9,17 ₺....