Finansal MuhasebeDönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS Uygulamalı

Dr. Fehmi Karasioğlu

Finansal MuhasebeDönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS Uygulamalı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-04
YAZAR Dr. Fehmi Karasioğlu
ISBN 6051339320
DOSYA FORMATI 6,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir özlü sözde “Muhasebenin amacı, sadece mikro kayıt değil makro düzeyde kayıt işlemlerini gerçekleştirmektir.” denir. Elinizdeki bu kitap, farklı bir yaklaşımla muhasebeyi öğretmeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin muhasebeye karşı ilgilerini artırmaya yönelik olarak kitapta konular sade ve öz bir dille kaleme alınmıştır. Önce konular anlatılmış, daha sonra konularla ilgili problemler oluşturulmuştur. Anlaşılma düzeyinin yüksek tutulması amaçlanarak muhasebe konuları adım adım ele alınmıştır.TMS ve TFRS konuları kısa ve öz olarak sunulmuştur. Temel detaylar örneklendirilerek TMS ve TFRS uygulamalarına yer verilmiştir. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir.Her meslek sahibinin ve her düzeyde yöneticinin muhasebe ve finans bilgisine sahip olması , onların daha etkin karar almalarına katkıda bulunacaktır. Kitabın bir diğer özelliği ise anlaşılabilir bir dille meslek gruplarına muhasebeyi öğretmeyi amaçlamasıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Finansal MuhasebeDönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS Uygulamalı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Finansal MuhasebeDönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS Uygulamalı.

...i kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir ... Finansal Muhasebe; Dönem Sonu İşlemleri- TMS/TFRS Uygulamalı... ... . Anlaşılma düzeyinin yüksek tutulması amaçlanarak muhasebe konuları adım adım ele alınmıştır. https://www.kitabara.com/urun/finansal-muhasebe-donem-sonu-islemleri-tms-tfrs-uygulamali. TMS ve TFRS konuları kısa ve öz olarak sunulmuştur. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir. Öğrencilerin muhasebeye karşı ilgilerini artırmaya yöne ... Finansal Muhasebe & Dönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS... ... . Öğrencilerin muhasebeye karşı ilgilerini artırmaya yönelik olarak kitapta konular sade ve öz bir dille kaleme alınmıştır. Önce konular anlatılmış, daha sonra konularla ilgili problemler oluşturulmuştur. TMS ve TFRS konuları kısa ve öz olarak sunulmuştur. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir. Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları. 32.2 35. TMS ve TFRS konuları kısa ve öz olarak sunulmuştur. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir. Dr. Fehmi Karasioğlu. Bir özlü sözde "Muhasebenin amacı, sadece mikro kayıt değil makro düzeyde kayıt işlemlerini gerçekleştirmektir." denir. Eğitim. Akademik Kitaplar. Finansal Muhasebe- Dönem Sonu İşlemleri- TMS/TFRS Uygulamalı. Elinizdeki bu kitap, farklı bir yaklaşımla muhasebeyi öğretmeyi amaçlamaktadır. TMS ve TFRS konuları kısa ve öz olarak sunulmuştur. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir. Dr. Fehmi Karasioğlu tarafından kaleme alınan Finansal Muhasebe & Dönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS Uygulamalı pdf oku isimli 664 sayfadan oluşan kitap; NOBEL YAYIN DAĞITIM... ...Tfrs / ufrs çerçevesinde dönem sonu işlemleri ve muhasebe uygulamaları. Tms 39'a göre finansal varlıklarda değer düşüklüğü 416 dönem sonunda tms. ...Uygulamalı epdf e-book indir Finansal Muhasebe & Dönem Sonu İşlemleri TMS/TFRS TMS/TFRS Uygulamalı epdf kitabı pdf oku Finansal Muhasebe & Dönem Sonu İşlemleri... Yazar. : Fehmi Karasioğlu. Finansal Muhasebe; Dönem Sonu İşlemleri- TMS/TFRS Uygulamalı. Anlaşılma düzeyinin yüksek tutulması amaçlanarak muhasebe konuları adım adım ele alınmıştır. TMS ve TFRS' yi uygulayan şirketlerin hazırladıkları finansal tablo örnekleri kitap ekinde verilerek konunun anlaşılması hedeflenmiştir. Her meslek sahibinin ve her düzeyde yöneticinin muhasebe ve......