Çocuğunuzu Keşfedin

Dr. Lawrence Williams

Çocuğunuzu Keşfedin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Dr. Lawrence Williams
ISBN 9758243381
DOSYA FORMATI 6,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Anne-baba ve öğretmenlerin temel hedefi, iyi bir diyalog kurarak çocukların en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktır. Fakat Ebeveyn ve eğitimcilerin bir çoğu bunu nasıl başaracaklarını bilemeyebilir. Unutmamalı ki "eğitim süreci" sadece bilgi alış-verişinden ibaret değildir. Bu süreçte, çocukların içsel potansiyelini açığa çıkarma yöntemlerinin bilinmesi çok önemlidir.Aynı zamanda bir eğitimci olan yazar Dr. Lawrence Williams, çocukların bu içsel potansiyelini nasıl keşfedeceğinizi anlatmaya çalışıyor.Kitabın konuları içinde; çocuklarımızla kuracağımız güçlü bağ için gereken ilkeler, bunların uygulanmasına yönelik öneri ve yöntemler yer almaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuğunuzu Keşfedin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuğunuzu Keşfedin.

...ları; 2. Sanıyorum en keyif aldığım şeylerden bir tanesi de oğlum resim yaparken merakla onun aldığı keyfi ve küçük ellerini izlemek ... Çocuğunuzu Keşfedin ... . Nasıl odaklandığını, resmini nasıl ciddiye aldığını... "çocuğunuzu keşfedin". için 179 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 2,00 TL. Sepete Ekle. Çocuğunuzu keşfedin. Lawrence Willams. Satıcı. Lawrence Williams. Anne-baba ve öğretmenlerin temel hedefi, iyi bir diyalog kurarak çocukların en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktır. Fakat Ebeveyn ve eğitimcilerin bir çoğu bunu nasıl başaracaklarını... Çocuğunuzu Keşfedin. Çocuğunuzun zekâ ve yeteneklerini nası ... Çocuğunuzu Keşfedin Kitabı ... . Fakat Ebeveyn ve eğitimcilerin bir çoğu bunu nasıl başaracaklarını... Çocuğunuzu Keşfedin. Çocuğunuzun zekâ ve yeteneklerini nasıl keşfedersiniz?/ Çocuğunuzu Keşfedin AÇIKLAMASI. Anne-baba ve öğretmenlerin temel hedefi, iyi bir diyalog kurarak çocukların en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktır. Hayalinizdekini Değil, Çocuğunuzu Keşfedin… Haziran 12, 2007 · Filed under Çocuk Eğitimi. Anne-çocuk bağı daha gebelik sırasında oluşmaya başlar. O, meylettirildiği her şeyi almaya da kabiliyetlidir. Kur'ân-ı Kerim'de babanın oğluna hitap tarzının sevgi ve şefkat ifadesi olan 'yavrucuğum', 'oğulcuğum' şeklinde olduğu görülür. Çocuğunuzu keşfedin. Çocuğunuzu Resimlerinden Keşfedin. Mutlu Dinçer | May 7, 2018 | Bireysel/Kişisel Gelişim. "7 yaşındaki Defne, en küçükleri birkaç aylık olan dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu. Çocuğunuzu Keşfedin. Lawrance Williams. Anne-baba ve öğretmenlerin temel hedefi, iyi bir diyalog kurarak çocukların en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktır. çocuğunuzu keşfedin! ve etkinlikler ile ilgili tüm yazılar Hürriyet Aile'de! Hürriyet Aile/Yaşam/Etkinlikler/Çocuğunuzu Keşfedin! Çocuğunuzu Resimlerinden Keşfedin. Roseline David | Eki 5, 2018 | Çocuk Psikolojisi. T...