Osmanlı Sultanları 1 (6 Kitap) / Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a (Çizgi Roman )

Osmanlı Sultanları 1 (6 Kitap) / Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a (Çizgi Roman )
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-13
YAZAR
ISBN 6055331931
DOSYA FORMATI 10,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Altı asır boyunca kıtalara hükmeden, çeşitli dil, din, ırk ve mezhepten insanları huzur içinde yöneten Osmanlı Devleti, bu başarısını hiç şüphesiz yetenekli idarecilere, kurmuş olduğu sağlam müesseselere ve teşkilatlanmaya borçludur. Osman Gazi’nin açtığı bayrak, Fatih ile İstanbul surlarında, Yavuz ile Mısır’da, Kanuni ile Viyana önlerinde dalgalanmıştır. 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup çocuklara ve gençlerimize tarihimizi sevdirmek için titiz bir şekilde hazırlandı. Rengârenk ve göz alıcı çizimler, kolay ve çabucak anlaşılır metinleriyle bu çalışma tarihi hem okutuyor, hem de yaşatıyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Osmanlı Sultanları 1 (6 Kitap) / Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a (Çizgi Roman ) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Osmanlı Sultanları 1 (6 Kitap) / Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a (Çizgi Roman ).

.... 16.20 +KDV. 6 set halinde tamamlanmasi hedeflenen 36 kitaplik Osmanli Sultanlari çizgi roman projesi sahasinda bir ilk olup çocuklara ve gençlerimize tarihimizi sevdirmek için titiz bir sekilde hazirlandi ... Osman Gazi'den Sultan Vahidüddin Han'a Osmanlı Tarihi 6 - Kidega ... . %35. İkinci Bayezid Han. Özcan F. Koçoğlu. Çamlıca Basım Yayın. Osmanlı Sultanları-2 Fatih Sultan Mehmedden Sultan Üçüncü Murada 6 Kitap. kitaphanen.com´da uygun fiyata Çamlıca Basım Yayın markalı Osmanlı Sultanları 1 6 Kitap Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a Çizgi Roman 9786055331931 aradığınız kitabı bulabilir... ...İletişim Yayınları Hayal Perdesinde Ulus, Değişim ve Geleceğin Adı, Tarih Vakfı Osmanlı Deniz Mutfağı, Alfa Yayınları Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a Osmanlı Sultanları 1... Öneri ... Osmanlı Sultanları - 1 Osmanlı Sultanları Çamlıca Basım Yayın... ... ... ...İletişim Yayınları Hayal Perdesinde Ulus, Değişim ve Geleceğin Adı, Tarih Vakfı Osmanlı Deniz Mutfağı, Alfa Yayınları Osman Gazi'den Sultan İkinci Murad'a Osmanlı Sultanları 1... Öneri Kutusu. Osmanlı Sultanları - 1. Osman Gazi (K.Kapak) - Murad Hüdavendigar (K.Kapak) - İkinci Murad Han (K.Kapak). Sultan Abdülaziz Han (Çizgi Roman) Çamlıca Basım Yayın. 6 set halinde tamamlanması hedeflenen 36 kitaplık Osmanlı Sultanları çizgi roman projesi sahasında bir ilk olup çocuklara ve gençlerimize tarihimizi sevdirmek için titiz bir şekilde hazırlandı. ...konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları bu...