Kan Çizgisi

Nuri Sözal

Kan Çizgisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-09
YAZAR Nuri Sözal
ISBN 6054478972
DOSYA FORMATI 6,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Önce incecik bir çizgiydi; kaderinin yönünü gösteren, avuç içlerindeki uzun, alengirli ve karmaşık çizgi. Ellerini kana bulayınca, bu kanlı çizgi, çizeni de çizileni de rengine katarak genişledi, genişledi...On sekiz aylık masum bir meleğin alnına dokunan gizemli el miydi bu çizgiyi başlatan, yoksa dost bilinip iyilik yapılan bir gafil miydi?Halim selim bir delikanlı olan Selim, kiminle ve neyle hesaplaşıyordu? Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliğini ararken, ihtiraslarının esiri kötülük timsallerinin bu olgudaki payı neydi?Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kan Çizgisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kan Çizgisi.

...en uygun Kan Çizgisi - Nuri Sözal yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz ... Kan Çizgisi Nuri Sözal ... . Nuri Sözal, Edebiyat, Roman, Türk Edebiyatı kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Kan Çizgisi kitabının yazarıdır. Nuri Sözal, Kan Çizgisi en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! 9786054478972. 404400. Kan Çizgisi. Kanes Yayınları. 11.81. Nuri Sözal adlı yazara ait Kan Çizgisi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %41 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Kan Çizgisi. Kanes Yayınları. 11.11. Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliği ... Kan Çizgisi - Bölüm 2 - Wattpad ... . Kan Çizgisi. Kanes Yayınları. 11.11. Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliğini ararken ihtiraslarının esiri kötülük timsallerinin bu olgudaki payı neydi? Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi. 10.72 TL. Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliğini ararken, ihtiraslarının esiri kötülük timsallerinin bu olgudaki payı neydi? Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi. 8 €. Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliğini ararken, ihtiraslarının esiri kötülük timsallerinin bu olgudaki payı neydi? Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi. Ellerini kana bulayınca, bu kanlı çizgi, çizeni de çizileni de rengine katarak genişledi, genişledi... Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi. Ellerini kana bulayınca, bu kanlı çizgi, çizeni de çizileni de rengine katarak genişledi, genişledi... Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi. Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliğini ararken, ihtiraslarının esiri kötülük timsallerinin bu olgudaki payı neydi? Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi. Nedenlerinin içindeki kaybolmuş kimliğini ararken, ihtiraslarının esiri kötülük timsallerinin bu olgudaki payı neydi?Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi.(Tanıtım Bülteninden). 9786054478972. 521706. Kan Çizgisi. Kanes Yayınları. Ellerini kana bulayınca, bu kanlı çizgi, çizeni de çizileni de rengine katarak genişledi, genişledi… Bir solukta okuyacağınız bir romandır Kan Çizgisi....