Bu Zamanın Sabrı

Nureddin Yıldız

Bu Zamanın Sabrı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-05
YAZAR Nureddin Yıldız
ISBN 6056139109
DOSYA FORMATI 3,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yılın dört mevsimi var. Her mevsimde renkler değişiyor, iklim farklı oluyor. Her mevsimin çiçeği de dikeni de başka.Ümmeti Muhammed’in hayatında imtihan her gün değişiyor. Her günün yeni bir imtihanı var. Sonra gelenler eskileri daha şanslı görür. Eskiler de yenileri daha şanslı görür. Gerçekte ise durum ne öyle ne böyledir. Herkes gününün imtihanı ile karşı karşıyadır. Kimse bir öncekinden veya bir sonrakinden sorumlu tutulmayacak. Bugünün imtihanını kavrayan ve gerekeni yapabilen kazanmış olacak. Dünle meşgul olanın kaybetme ihtimali yüksektir.Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir.Sabır, ilk insandan son insana kadar herkese gerekli ama bugünün sabrı başka.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bu Zamanın Sabrı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bu Zamanın Sabrı.

... with this preview of Bu Zamanın Sabrı by Nureddin Yıldız ... Bu Zamanın Sabrı | Kitap.net ... . Bu Zamanın Sabrı. %40. 17,00 TL. ihtimali yüksektir.Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir.Sabır ilk insandan son insana kadar herkese gerekli ama bugünün sabrı başka. 11.50 TL. Bu Zamanın Sabrı - Nureddin Yıldız Tahlil yayınlarından çıkan ve Nureddin Yıldız kaleminden dökülen Bu Zamanın Sabrı adlı kitabın tanıtım bülteni: Ümmeti Muhammed'in hayatında... Bu Zamanın Sabrı. Yayınevi : Tahlil Yayınları. Yazar ... Bu Zamanın Sabrı Nureddin Yıldız ... ... Bu Zamanın Sabrı. Yayınevi : Tahlil Yayınları. Yazar : Nureddin Yıldız. Dünle meşgul olanın kaybetme ihtimali yüksektir. Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir. 11.90 TL. Sabır, ilk insandan son insana kadar herkese gerekli ama bugünün sabrı başka. ayın Tarihi : 2018-08-01 Yayın Dili : Türkçe Orjinal Adı : Bu Zamanın Sabrı Baskı Sayısı : 4.Baskı Sayfa Sayısı... Sabır, ilk insandan son insana kadar herkese gerekli ama bugünün sabrı başka. Bu Zamanın Sabrı 46726 Tahlil Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/bu-zamanin-sabri. Bu Zamanın Sabrı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Sabır, ilk insandan son insana kadar herkese gerekli ama bugünün sabrı başka. Bu zamanda mümin olmak nedir? Sabrı daha mı zordur? Gençliğin ve müminin imtihanları nelerdir? Nurettin Yıldız, Bu Zamanın Sabrı, Tahlil Yayınları, İstanbul, 2013 Buhari, Sahih-i Buhari. Bu Zamanın Sabrı - BY LEYAL ucuz, kaliteli ve bir tık ötenizde. İncelemek ya da satın almak için tıklayınız... Anasayfa > EVDE YAŞAM > Hobi&Kitap > Bu Zamanın Sabrı. 8 €. Bugünün imtihanını kavrayan ve gerekeni yapabilen kazanmış olacak. Dünle meşgul olanın kaybetme ihtimali yüksektir. Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir. 12.51 TL. Bugünün imtihanını kavrayan ve gerekeni yapabilen kazanmış olacak. Dünle meşgul olanın kaybetme ihtimali yüksektir. Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir. 11.70 TL. Bugünün imtihanını kavrayan ve gerekeni yapabilen kazanmış olacak. Dünle meşgul olanın kaybetme ihtimali yüksektir. Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir. Bugünün imtihanını kavrayabilene bugünün sabrı gereklidir. Sabır, ilk insandan son insana kadar herkese gerekli ama bugünün sabrı başka. Bu üründen 152 adet satılmıştır. % 35. Nureddin Yıldız. Yılın dört mevsimi var. Her mevsimde renkler değişiyor, iklim farklı oluyor. Her mevsimin çiçeği de dikeni de başka. Ümmeti Muhammedin hayatında imtihan her gün değişiyor. Nureddin Yıldız. Yılın dört mevsimi var. Her mevsimde renkler değişiyor, iklim farklı oluyor. Her mevsimin çiçeği de dikeni de başka. Ümmeti Muhammedin hayatında imtihan her gün değişiyor....