Seni Niye Özledim Böyle?

Fatma Metin

Seni Niye Özledim Böyle?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-02
YAZAR Fatma Metin
ISBN 6058251632
DOSYA FORMATI 12,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Vicdanının yükü kavuşamadığı sevdiğinin derin hasretiyle kanayan biçare Sevda, geçmişini gizlemek zorundaydı. Ne var ki paramparça benliğiyle birçok sevgiliyi ağırlayacak köyüne ürekleri yakan hikâyesini taşımıştı. O köye doktor olan Sevtap, hayran kaldığı bu aşk hikâyesinin sır perdesini aralamayı Düşünmekteyken, kaderin ona biçtiği sondan habersizdi. Özlemek... Her şeye rağmen yıkık dökük aşkı canLANdırabilecek miydi? Peki mutluluk?..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seni Niye Özledim Böyle? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seni Niye Özledim Böyle?.

.... Seni niye özledim böyle? denizyesiligibi ... Özledim Seni Sözleri - İbrahim Tatlıses ... . Follow. Roman (yerli) kategorisinde yer alan Seni Niye Özledim Böyle?, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Bizim konumuz ise bu değil. Özledim seni... Ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. ne kadar çabuk unutursan, o kadar çabuk kavuşacaksın mutluluğa'' Demek sana ne de zor Seni görmemek ve belki yıllar sonra. Özledim Seni İbrahim Tatlıses. Şarkı ... Seni Niye Özledim Böyle? Pdf İndir ... . Özledim Seni İbrahim Tatlıses. Şarkı Sözleri. İzle ve Dinle. Özledim seni görmeyince Bekledim seni gelmeyince Ah bu çileler bu sitem niye Özledim seni,seni özledim. Esin Iris - Özledim https://youtu.be/QcU32tjQZc8 @YouTube aracılığıyla....