Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli)

Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-16
YAZAR
ISBN 6053420354
DOSYA FORMATI 4,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Prof. Dr. Leyla Karahan, yazdığı eserlerle ve yetiştirdiği öğrencilerle Türk diline ve Türk eğitimine yıllarca hizmet etmiştir. Bu armağan kitabı, Türk diline olan sevdasını hepimize aşılamaya çalışan hocamızın 40. hizmet yılı vesilesiyle hazırlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli).

...nekler de kitaba eklenmiştir. Prof. Dr. Leyla Karahan, yazdığı eserlerle ve yetiştirdiği öğrencilerle Türk diline ve Türk eğitimine yıllarca hizmet etmiştir ... PROF. DR. LEYLA KARAHAN | Akademik Bilgi Sistemi ... . Bu armağan kitabı... 70 TL. Bu armağan kitabı, Türk diline olan sevdasını hepimize aşılamaya çalışan hocamızın 40. hizmet yılı vesilesiyle hazırlanmıştır. "Prof. Dr. Leylâ Karahan Armağanı", pek çok değerli bilim... tarafından kaleme alınmış Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli) kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı a ... Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli) Kolektif - ePttAVM ... ... tarafından kaleme alınmış Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli) kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir. AKÇAĞ YAYINLARI'in ölümsüz eseri Prof. Dr. Leyla Karahan Armağanı (Ciltli) hakkında hem bilgi edin...