Depo YönetimiDepo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu

Michael Hompel

Depo YönetimiDepo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-09
YAZAR Michael Hompel
ISBN 6051338798
DOSYA FORMATI 7,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çağdaş depo ve dağıtım sistemleri, yoğun katma değerli olarak çalışan tedarik zincirleri boyunca son derece karmaşık ağlar oluşturarak zaman, maliyet ve kalite ile ilgili çeşitli gereksinimleri karşılamak zorundadır. Oysaki, bu sistemlerin verimli bir şekilde işletilmesinden sorumlu herkes için süreklilik arz eden birçok zorluklar mevcuttur. Bilgisayar ve kontrol teknolojilerindeki gelişmeler, bu alanda yeni yönetim ve kontrol sistemlerini (Depo Yönetim Sistemleri, WMS - Warehouse Management Systems) sunsa da, yüksek karmaşıklık seviyesi sebebiyle kullanıcılar tarafından bu tür sistemleri kullanmak çoğunlukla karışık ve zor bulunmaktadır. Çok çeşitli sistem gereksinimleri ve ilgili çözümleri nedeniyle WMS tasarımı, seçilmesi ve işletilmesi, kapsamlı teknik bilgiler ile birlikte deneyim gerektirir. Sistemin başarısını ya da başarısızlığını belirleyecek olan ölçütler göz önüne alındığında, uygulanması gerekli olan pek çok unsur vardır. Bu kitap, temel bilgileri içermekte olup hem potansiyeli hem de risk ve stratejilerini inceleyerek okuyucuya olası çözümlerle ilgili genel bir bakış açısı sağlar ve beraberinde okuyucunun doğru tercih yapmasına yardımcı olur. Böylece depo yönetim sistemlerinin seçilmesi ve belirlenmesinden sorumlu olan kişiler için detaylı bir karşılaştırma temeli oluşturmak oldukça kolaylaşacaktır. Ayrıca bu konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen lojistik bölümü öğrencileri ile konuya ilgi duyan başlangıç seviyesindeki kişiler için temel bir altyapı ilave olarak verilmektedir.Kitabımız, temel bilgileri göz ardı etmeden, özel teknik bilgileri kapsayacak şekilde uygulama ile ilgilidir. Daha iyi bir anlama için gerekli temel süreç ve teknolojiler, ayrıntılı olarak tanımlanmaktadır. Bunların yanı sıra kitap, mevcut gelişmelerle ilgili sorunlara ve sınırlara işaret etmek ve WMS yapısı ve tasarımı ile ilgili güncel yaklaşımları sunmak suretiyle sistem geliştiricilerine yeni fikirler de vermektedir. Açık Kaynak Kodlu bir program olan “my WMS”den alınan, basit ama işlevsel ve iyi belgelendirilmiş bir yazılım, ek olarak sunulmuştur. Simülasyon ortamı sayesinde bu yazılım, platformdan bağımsız olarak ve herhangi bir şifre bilgisi koşulu olmaksızın standart kişisel bilgisayarlarda rahatlıkla çalıştırılabilir. Bu sayede, WMS'nin çalışma şekli, işlevlerini ve faydalarını da görselleştirmek mümkün olabilecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Depo YönetimiDepo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Depo YönetimiDepo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu.

...runludur. Fotoğrafları Satınalma Yönetimi Eğitim Fotoğrafları Satış ... Depo ve Stok Yönetimi | Biset Yazılım 1C:Enterprise Yazılım Çözümleri ... . Daha birçok organizasyon otomasyon ve robot teknolojilerini, kapasite kullanımını, sipariş toplama Stok, sipariş, işgücü yönetimi ve benzerleri ile ilgili kritik verileri depo yönetim sistemi tutar. Depo Otomasyon Sistemleri, Barkod tabanlı depo otomasyon yazılımları her ne kadar birer yazılım işi ise de, birer mühendislik enstrumanı ise de, temelde deneyim işidir. Depo yönetim ve otomaston sistemi (WMS), depo veya dağıtım merkezi yö ... Depo Yönetim ve Otomasyonu ... . Depo yönetim ve otomaston sistemi (WMS), depo veya dağıtım merkezi yönetimini desteklemek ve optimize etmek için tasarlanmış yazılımlar ve otomasyon sistemleridir. Depo Otomasyon Sistemleri hakkında blog yazısı. AS/RS sistemleri hakkında giriş seviyesinde bilgilendirme. ASRS Otomasyon Tam Otomasyon Depo Automated. Bu yazılım ve otomasyon sistemlerinin bir kaçı aşağıda ki gibidir. Saha yönetimi; Depo içindeki stoklara ek olarak, depo sahasında ki araçlar ile bu araçlarda ki stokların yönetimini de içerir. Depo Otomasyonu. Depo Otomasyonu. Stok programımız ile depolarınızdaki stok hareketlerini başarılı bir şekilde takip edebilirsiniz. Özel yazılım geliştirme. İçerik yönetim sistemleri. Otomasyon Depo olarak bu sektörde de uzman ekiplerimizce kurulum ve bakım onarım hizmetleri vermekteyiz. Kalite ve güven dolu hizmet anlayışıyla Otomasyon Depo her zaman yanınızda.. Her deponun bir depo otomasyon sistemine ihtiyacı vardır. Depo Otomasyonu ve El Terminali. Yazılımları ve El Terminali Kullanımı ile Depo Stok Yönetimi Yazılımları hakkında ilgili Bilgi Alın. Bu nedenle, bu format Depo Yönetimi: Depo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu kitabının orijinal baskısının tam rengini iletir. Kitabın basılı baskısının gerçek renklerini ve dokusunu göreceksiniz. Ahtapot Asistan. İş Akış Yönetimi. Ahtapot Üretim Otomasyonu. Ahtapot Mobil Rapor. tüm hareketleri kontrollü olarak AHTAPOT DEPO tarafından online olarak kayıt altına alınır. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Depo Yönetimi: Depo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu itibaren Michael Ten Hompel. 4 Depo lojistiği organizasyonu: ilkeleri. 5 Sayı, alan ve yer. 6 Kendi veya kiralık depo? Malların depolanması ve yönetimi sisteminin seçimi. Depo ekipmanları. Bilgi akışını düzene sokun. Depo Yönetimi: Depo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu Kağıt Kapak - 3 Ekim 2014. Hatasız depo ve stok yönetimi ile rekabette öncelik elde etmek. depo yeri secimi, depo ebatları, raf sistemleri, istif makineleri (forklift, reachtrucks), barkod otomasyon sistemleri RFİD, depo yönetimi... Mesela bu yazımızda yazar Michael Hompel kitapları arasında yer alan Depo Yönetimi Depo Sistemlerinin Otomasyonu ve Organizasyonu yeni kitabı hakkında merak edilenlerden......