Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş

Prof.Dr. Zuhal Baltaş

Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-04
YAZAR Prof.Dr. Zuhal Baltaş
ISBN 9751409055
DOSYA FORMATI 8,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Etkili bir sunuş yapmak, dinleyenlerin aklında ve yüreğinde iz bırakmak ve hatırlanmaktır. Sunuş yapan kişi, sunuş tekniğine ve pratiğine hakim olmanın yanı sıra mesajlarını tutkuyla, coşkuyla ve inançla aktarmalıdır. Anlamlı, anlaşılır ve gruba hakim bir konuşmanın temelini bu oluşturur.Etkili, keyifli ve başarılı bur sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter. Akılda ve Yürekte İZ BIRAKAN SUNUŞ, etkilemek ve iz bırakmak isteyen konuşmacılara rehbet olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş.

...başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter ... Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş ... . Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş, etkilemek ve iz bırakmak isteyen... Etkili, keyifli ve başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter. Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş, etkilemek ve iz bırakmak isteyen... 4.29 €. Etkili, keyifli ve başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güç ... Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş (Etki Yaratan Konuşmacının El... ... ... 4.29 €. Etkili, keyifli ve başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter. Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş, etkilemek ve iz bırakmak... 6.72 €. Akılda ve Yürekte İZ BIRAKAN SUNUŞ, etkilemek ve iz bırakmak isteyen konuşmacılara rehber olacaktır.Kutadgu Bilig'den alınan şu söz kılavuzunuz olsun:"Aman sözün aydın olsun... Etkili, keyifli ve başarılı bur sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter. Akılda ve Yürekte İZ BIRAKAN SUNUŞ, etkilemek ve iz bırakmak isteyen... Etkili, keyifli ve başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine konuşmacıda biter. Akılda ve Yürekte İz Bırakan Sunuş, etkilemek ve iz bırakmak isteyen... Etkili bir sunuş yapmak, dinleyenlerin aklında ve yüreğinde iz bırakmak ve hatırlanmaktır. Akılda ve Yürekte İZ BIRAKAN SUNUŞ, etkilemek ve iz bırakmak isteyen konuşmacılara rehbet olacaktır. Etkili, keyifli ve başarılı bir sunuş süreci, konuşmacının kendisinde başlar, katılımcılarıyla güçlenir ve yine ...