Statüko Ağa ile Derweşe Abdal

Altan Tan

Statüko Ağa ile Derweşe Abdal
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-06
YAZAR Altan Tan
ISBN 6059413190
DOSYA FORMATI 3,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevda zor iştir.Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış.Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş, sarhoş dolaşırmış ortalıkta!Ezeli kanun böyle.Aşka düşünce; Leyla ile Mecnun, Ferhat ile Şirin, Mem û Zîn de böyle olmuşlar.….Aşk davası dipsiz kuyu, düşen çıkamaz.Bunca evliyayla asfiya bile çıkamamışken;Gariban Özgürlük’le arkadaşları nasıl çıksınlar bu kuyudan?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Statüko Ağa ile Derweşe Abdal i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Statüko Ağa ile Derweşe Abdal.

...Ezeli kanun böyle. Statüko Ağa İle Derweşe Abdal ... Statüko Ağa ile Derweşe Abdal - Altan Tan - Kitap... | KitapElimde.com ... . ₺9.75₺15.00. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden). Sevda zor iştir. Aşk başa gel... İdefix9786059413190. Statüko Ağa ile Derweşe Abdal. Yeni. Ücretsiz Kargo. Statüko Ağa ile Derweşe Abdal. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yazar Altan Tan tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Statüko Ağa ile Derweşe Abdal kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. 15.60 TL. Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, ak ... Statüko Ağa ile Derweşe Abdal ... . 15.60 TL. Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş, sarhoş dolaşırmış ortalıkta! Ezeli kanun böyle. Aşk davası dipsiz kuyu, düşen çıkamaz. Bunca evliyayla asfiya bile çıkamamışken; Gariban Özgürlük'le arkadaşları nasıl çıksınlar bu kuyudan? Statüko Ağa ile Derweşe Abdal Altan Tan. Abdal başa böyle. Altan Tan. Arka Kapak Yazısı. Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş, sarhoş dolaşırmış ortalıkta! Ezeli kanun böyle. Altan Tan, Statüko Ağa ile Derweşe Abdal Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Statüko Ağa ile Derweşe Abdal (9786059413190). 16 TL. Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş, sarhoş dolaşırmış ortalıkta! Ezeli kanun böyle. 14 TL. Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş, sarhoş dolaşırmış ortalıkta! Ezeli kanun böyle. Statüko Ağa İle Derweşe Abdal. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş... Statüko Ağa ile Derweşe Abdal-Nubihar Yayınları-9786059413190-Altan Tan-Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yayn. Statüko Ağa İle Derweşe Abdal - 9786059413190 - Dünya Dillerinde Eserler - Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. 20 TL. Sevda zor iştir. Aşk başa gelince, akıl çaresiz süresiz izne çıkarmış. Mantık desen yaynına yaklaşamazmış; Sarhoş, sarhoş dolaşırmış ortalıkta! Ezeli kanun böyle. Kitap : Statüko Ağa ile Derweşe Abdal, Yazar : Altan Tan, Yayınevi : Nubihar Yayınl...