Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler

H. Emre Bağce

Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-06-11
YAZAR H. Emre Bağce
ISBN 6055936365
DOSYA FORMATI 4,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanlar, yaşadıkları sürece hayatlarını anlamlı kılmak ve mutlu olmak için yoğun çaba gösterir. Gösterilen bu yoğun çaba içerisinde çoğu kez doğrular ve eğriler birbirine karışır. Hele ki hayatın ve mutluluğun giderek bencil çıkarlara feda edildiği günümüzde, insan bir türlü dingin bir ruh haline erişemiyor. Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokrates’ten Âşık Veysel’e, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor.Elinizdeki kitapta; Sokrates, Farabi, İbni Haldun, Niccolo Machiavelli, Thomas More, Jean-Jacques Rousseau, Immanuel Kant, Hannah Arendt ve Âşık Veysel gibi büyük düşünürlerin insana, topluma ve devlete dair fikir dünyaları, 7’den 70’e herkesin zevkle okuyacağı bir biçimde ele alınıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler.

...un çaba gösterir. İşte, Sokrates'ten Aşık Veysel'e: İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler başlığını taşıyan bu derleme böyle bir anlayışın ve çabanın ürünü ... Sokrates'ten Aşık Veysel'e - İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne... ... . İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler. baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokratesten Âşık Veysele, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor. Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokrates'ten Âşık Veysel'e, büyük insanlara ciddi ... Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne... ... . Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokrates'ten Âşık Veysel'e, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor.Elinizdeki kitapta... Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler. Umuttepe Yayınları. 21.85. İnsan, yaşadığı sürece hayatını anlamlı kılmak ve mutlu olmak için yoğun çaba gösteriyor. Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokrates'ten Âşık Veysel'e, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor.Elinizdeki kitapta... Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokratesten Âşık Veysele, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor. Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada Sokrates'ten Âşık Veysel'e büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor. Sokrates'ten Aşık Veysel'e- İnsan, Toplum Ve Yönetim Üstüne Denemeler. Umuttepe. Basım Yılı: 2010. Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada Sokrates'ten Âşık Veysel'e büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor. Sokrates'ten Aşık Veysel'e İnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler. ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokrates'ten Aşık Veysel'e büyük insanlara ciddi ihtiyaçlar duyuluyor. ...Sokrates, Farabi, İbni Haldun, Niccolo Machiavelli, Thomas More, Jean-Jacques Rousseau, Immanuel Kant, Hannah Arendt ve Âşık Veysel gibi büyük düşünürlerin insana, topluma ve devlete... Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokratesten Âşık Veysele, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor. Aşık Sümmani PDF İndir. 25 Aralık 2018. Edebiyat Hakkında Kitaplar. Deneme Veritabanları. Elektronik Dergi Tarama. Sokrates'ten Aşık Veysel'e - H. Emre Bağceİnsan, Toplum ve Yönetim Üstüne Denemeler. büyük mutlu Sokrates, Veysele ihtiyaç anlamlı topluma ve Sokratesten düşünürlerin ki kitapta; karışır. Aç gözlülüğün ve rekabetin baş tacı edildiği, insanların savaşlara ve felaketlere duyarsız kaldığı bir dünyada, Sokratesten Âşık Veysele, büyük insanlara ciddi ihtiyaç duyuluyor....