Ben Bilmem Beynim Bilir

Saliha Dökmeci

Ben Bilmem Beynim Bilir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-02
YAZAR Saliha Dökmeci
ISBN 6058191303
DOSYA FORMATI 12,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Muhteşem dönüşümler yaşamak, kendine yatırım yapmak isteyenlerin kitabı...Mutlu, sağlıklı ve güçlü olmanın yolu değişimden geçiyor. Burada yazılanları uygulayarak, hazır olanların değişimi gerçekleştirebileceğine inanıyorum.Yıllarca işim gereği çok fazla insanla birlikteydim. Bu süreçteki gözlemlerimde fark ettim ki insanlar birçok şey yapmak, sağlıklı, mutlu, başarılı olmak istiyorlar ama hedeflerine bir türlü ulaşamıyorlar.Başarısızlıklar, depresyon, korkular, bağımlılıklar (Sigara, alkol) kilo problemleri, psikolojik sorunlar, panik atak ve değersizlik duygusu içinde mücadele edip duruyorlar. Çünkü müthiş bir donanıma sahip olan zihin, beden ve varoluş ener-jisinden oluşan kendilerini gerçek manada tanımıyorlar. Mutlu olmalarına tek engel olan şeyin kendileri olduğunun farkında bile değiller.İnsanın tüm mücadelesi aslında kendi beyniyle.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Bilmem Beynim Bilir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Bilmem Beynim Bilir.

...-bati/tanim.asp?sid=H4S3WDW05B4BF3DKPJ6P ... Ben Bilmem Beynim Bilir | Kemal Keskin ... . Ben bilmem beynim bilir. "Her Çocuk Üstün Yeteneklidir" kitabının yazarı, Boğaziçi Üniversitesi öğretim üysi Dr. Bahar Eriş, beyin haftasının önemini ve beyni nasıl çalıştırmak gerektiğini anlattı. SONRAKİ. Yaratıcı İş Arkadaşlarıyla İşbirliği Yapmak. Ben Bilmem Beynim Bilir! Orhan Erdem. Uğur Batı. Orhan Erdem. Zamanın ruhunun nasıl yakalanacağını anlatan başucu kitabı… - Wall Street Journal Türkiye. Pazarlama dünyasının yeni sınırla ... Ben Bilmem Beynim Bilir - Fikirlerinizi Darmadağın Edecek Bir... ... . Pazarlama dünyasının yeni sınırlarında eksiksiz bir ufuk turu… Akıl, aslında tutkuların kölesi mi? Romalı şair Ovidius'un bir eserinde; Medea, İsaon'a aşıktır: "Tuhaf, yeni bir güç tarafından sürükleniyorum" der. "Arzu ve akıl beni farklı yönlere çekiyor. "Ben Bilmem Beynim Bilir' kitabı kararlarımız ve seçimlerimizle ilgili çok çarpıcı sorulara cevap buluyor. Beynimiz istemesek de çıpalanıyor mu? Seçenin cahil cesareti konusuna ne dersiniz? Ben Bilmem Beynim Bilir book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ben Bilmem Beynim Bilir by Uğur Batı. Bu gibi pek çok çarpıcı sorunun cevabı, nöropolitik alanında dünyada ilk olan bir kitapta toplandı. "Ben Bilmem Beynim Bilir' kitabı kararlarımız ve seçimlerimizle ilgili çok çarpıcı sorulara cevap buluyor. Orhan Erdem, Uğur Batı. Zamanın ruhunun nasıl yakalanacağını anlatan başucu kitabı… Wall Street Journal Türkiye Pazarlama dünyasının yeni sınırlarında eksiksiz bir ufuk turu… Gunaydin arkadaslar. Biliyorsunuz benim kitabımın adı "Ben Bilmem Beynim Bilir "böyle bir video çıkarmışlar. arkadaşımda (Didem Aysa)böyle bir videoyu kaçırmaz tabi, bana... Ana Sayfa Nöro Bilim Ben Bilmem Beynim Bilir. Ancak, çoğumuz beynimizi nasıl çalıştıracağımızı bile bilmeyiz. Sadece beyne bazı talimatlar veririz ve o yerine getirir. Read SOL BEYİN GELİŞ...