Seks Neden Keyiflidir

Jared Diamond

Seks Neden Keyiflidir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-06-02
YAZAR Jared Diamond
ISBN 9754341942
DOSYA FORMATI 10,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Evrimsel biyolojinin önde gelen uzmanlarından ve UCLA Tip Okulu profesörü, 1998 Pulitzer Ödülü sahibi yazar,insanların cinsel davranışlarını, soyuna en yakın diğer hayvan türlerinden bile farklı kılan evrimsel güçleri, esprili bir dille anlatıyor ve insan olarak kendimize daha geniş bir perspektiften bakabilmemizi sağlıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seks Neden Keyiflidir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seks Neden Keyiflidir.

...u kitaptaki herkes kendine ait bir şeyler bulabilir ... Seks Neden Sadece İnsanlar İçin Keyiflidir? ... . Bazıları için okuma Seks Neden Keyiflidir - Jared Diamond basit bir eğlence olacak, ama diğerleri için tavsiye ve harekete geçme rehberi olacak. Jared Diamond. Biz insanlara, birçok hayvanın cinsel yaşamı garip görünür. Oysa cinsel yaşamı garip olan asıl bizleriz. Neden mi? Gözden uzak çiftleşen tek tür biziz. Ünlü yazar Jared Diamond tarafından yazılan "Seks Neden Keyiflidir" isimli kitap gerçektende ufuk açıcı oluyor. Seks Neden Keyiflidir Bilgi. Biz insanlara, birço ... Seks Neden Keyiflidir - Jared Diamond Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Seks Neden Keyiflidir Bilgi. Biz insanlara, birçok hayvanın cinsel yaşamı garip görünür. Ürün Adı: Seks Neden Keyiflidir Ürün Kodu: 9789754341942 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Jared Diamond. Seks Neden Keyiflidir. Jared Diamond'ın "Seks Neden Keyiflidir" isimli kitabından hareketle kısaca açıklamaya çalışacağım. Yani bir köpek de seksten keyif alır ancak sadece işine yarayacağı dönemde. Kitap Adı: Seks Neden Keyiflidir?: İnsanın Cinsel Evrimi Yazar: Jared Diamond Yayıncı: Varlık Yayınları Sayfa Sayısı: 159. Biz insanlara, birçok hayvanın cinsel yaşamı garip görünür. Leave a Comment on Jared Diamond - Seks Neden Keyiflidir Pdf İndir. Adı sizi yanıltmasın Seksin neşesini anlatmaktan ziyade insan cinselliğinin zaman içinde evrimini mevzu alıyor. Seks Neden Keyiflidir?; Biz insanlara, birçok hayvanın cinsel yaşamı garip görünür. Oysa cinsel yaşamı garip olan asıl bizleriz. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - SEKS NEDEN KEYİFLİDİR itibaren Kolektif. SEKS NEDEN KEYİFLİDİR indir kitap bedava. itibaren Kolektif. yayınevi Varlık Yayınları; 2. baskı. Kim, Neyi, Ne Zaman İcat Etti Pdf İndir. Nerede, Neden, Nasıl Pdf İndir. Atıksu Mühendisliği: Toplama, Arıtma, Uzaklaştırma ve Denize Deşarj Yapıları Pdf İndir. Yayın Evleri. İletişim. Seks Neden Keyiflidir? Adı: Seks Neden Keyiflidir? Yazar: Jared Diamond Alt başlık: İnsanın Cinsel Evrimi Kitabın türü: Bilim-Teknoloji-Mühendislik, İnsan ve Toplum, Psikoloji Orijinal adı: Why Sex Is Fun... Anasayfa/Sağlık Besleme Ve Spor/Seks Neden Keyiflidir? Seks Neden Keyiflidir. 2011 · 3.89 MB · 7,781 Downloads· Turkish. Osmanlı'da Seks - Murat Bardakçı. Bu kitabı ücretsiz olarak PDF, EPUB ve MOBI formatlarında ... Seks Neden Keyiflidir? 29 Kasım 2019. 9 Bir dakikadan az. Biz insanlara, birçok hayvanın cinsel yaşamı garip görünür. Oysa cinsel yaşamı garip olan asıl bizleriz. Neden mi? Jared Diamond / Seks Neden Keyiflidir / Epub PDF / Sayfa: 160. İsmi sizi yanıltmasın Seksin keyfini anlatmaktan ziyade insan cinselliğinin zaman içinde evrimini konu alıyor....