PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi

Berkant Karakaya

PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-02-05
YAZAR Berkant Karakaya
ISBN 9756544716
DOSYA FORMATI 9,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mavi Çiçek TimiHer biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul.Hepsi, bir tek amaç için, vatan borcunu ödemek için bir araya gelmişti. Onlar askedi, onlar komandoydu, onlar Doğuda, terör olaylarının en dehşetli günlerinde, bir avuç insandı.Onların anaları, babaları vardı, sevdikleri vardı, hayalleri, idealleri vardı, onların inançları, ümitleri, kalpleri vardı.Doğuda terör vardı. Doğuda soğuk vardı, kar vardı, Doğuda acımasız dağlar vardı. Doğuda yaşayan insanlar, çiçekler vardı. Korunması gereken bir vatan vardı.Bu roman, Doğuda askerliğini yapan insanları, yine onların gözünden anlatıyor. Terörün acımasızlığını, pusulaya düşen askerin gözünden anlatıyor.Ölümü, bir şehidin gözünden anlatıyor. Doğuyu, Doğuda yaşayan halkın hayat çilesini anlatıyor.Kıraç topraklarda, soğuk iklimde, yine de her şeye rağmen büyüyebilen ümitleri, yetişebilen çiçekleri anlatıyor. Farklı bir bakış, farklı bir yorum getiren, yöresel bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi.

...yük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul ... PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi - Berkant Karakaya : %37 İndirimli ... . 16.75 TL. Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul. Berkant Karakaya. Avi Çiçek Timi. Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul. Bu ürünü alanlar bunları aldı [+] Tümü. PKK Kampında Bir Ülkücü. Mavi Çatı Yayınları ... PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . PKK Kampında Bir Ülkücü. Mavi Çatı Yayınları. 9,25 3,70. Yıkılma Sakın. Berkant Karakaya. Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul. 21.25 TL. Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul. 15.16 TL. Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul. Pkk Olaylarında Mavi çiçek Timi. Book. 7 people like this topic. Dış güçlerin oyunlarıyla kardeşi kardeşe düşüren PKK Olaylarını doğuyu, doğuda halkımızın çileli öyküsünü anlatan bu kitap,Mavi çiçek timi yurdumuzun her köşesinden gelen genç Mehmetçiklerden... Dış güçlerin oyunlarıyla kardeşi kardeşe düşüren PKK Olaylarını doğuyu, doğuda halkımızın çileli öyküsünü anlatan bu kitap, Mavi çiçek timi yurdumuzun her köşesinden gelen genç Mehmetçiklerden... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Kastaş Yayınları Yayınevine ait PKK Olaylarında Mavi Çiçek Timi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Mavi Çiçek Timi. Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden kimi kasabadan kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu kimi ilkokul. Berkant Karakaya. Kitap Tanıtımı Her biri yurdun farklı yerlerinden gelmişti. Kimi köyden, kimi kasabadan, kimi büyük şehirden. Kimi üniversite mezunu, kimi ilkokul....