Hırsızlar Sosyetesi

Ally Carter

Hırsızlar Sosyetesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-25
YAZAR Ally Carter
ISBN 6058629134
DOSYA FORMATI 7,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hırsızlık Bir Meslek Sayılabilir Mi?Belki hayatını bu iş üzerine kurmuş insanlar, hatta aileler olduğunu bilmek tüylerinizi ürpertebilir. Ama Katarina’nın heyecanlı ve “eğlenceli” dünyası size tüm önyargılarınızı unutturacak. Ailesinin sürdürdüğü yasadışı işlerden fena halde sıkılan Katarina Bishop, çareyi, prestijli bir yatılı okulda yeni bir hayat kurmakta bulur. Ama Kat’in bu firari macerası fazla uzun sürmeyecektir. Milyarder arkadaşı Hale, ne yapıp edip yetenekli hırsızımızın okuldan atılmasını sağlar. Amacı, Katarina’yı yalnızca aileye geri kazandırmak kadar masum değildir elbette. Hırsızlar sosyetesinin ileri gelenlerinden Arturo Taccone’nin evinden beş değerli tablo çalınmıştır ve soygunun tüm detayları, potansiyel hırsız için tek bir kişiyi işaret etmektedir; Katarina’nın pek sevgili babasını.Kurdukları ekip ile birlikte Kat ve Hale’in, soyguncuyu yakalamak, aileyi bir araya getirmek ve bazı aşk tohumlarını yeşertmek için yalnızca iki haftaları var; karşılarına çıkacak pek çok engele rağmen bunu başarmak içinse oyundaki aklı Kat, enerjiyi Hale, işlerine duydukları aşk ise ikisinin birlikteliğini yönetecek.Dünyanın en seçkin müzelerinden biri için planlanan soygun, özünde iyiliğe hizmet etmeli; eserlerin gerçek sahipleriyle buluşmasına, parçalanmış bir aileyi bir araya getirmeye ve biraz da… üzeri örtülen bir aşkın su yüzüne çıkmasına.Dünya çapında büyük bir okur kitlesine sahip Gallagher Akademisi serisinin çok satan yazarı Ally Carter’dan nefes nefese okunacak, eğlenceli ve heyecan dolu bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hırsızlar Sosyetesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hırsızlar Sosyetesi.

...otansiyel hırsız için tek bir kişiyi işaret etmektedir; Katarina'nın ... Hırsızlar Sosyetesi | Okuoku.com ... ... Hırsızlık Bir Meslek Sayılabilir Mi? Belki hayatını bu iş üzerine kurmuş insanlar, hatta aileler olduğunu bilmek tüylerinizi ürpertebilir. Ama Katarinanın heyecanlı ve "eğlenceli" dünyası size tüm... Kitap : Hırsızlar Sosyetesi, Yazar : Ally Carter, Yayınevi : DeliDolu - 9786058629134 - Fiyat: 14,08 TL. Hırsızlar Sosyetesi. Size haber verelim. %10. Yazar:Ally Carter Yayın ... Hırsızlar Sosyetesi - Kitap Vikitap ... . Hırsızlar Sosyetesi. Size haber verelim. %10. Yazar:Ally Carter Yayınevi:Delidolu Çevirmen:Tuna Alemdar Tür:Macera,Genç-Yetişkin. Genç ve güzel hırsız Kitty Cat in dünyasına hoş geldiniz.. Bu dünyada sizi neler mi bekliyor?? "Hırsızlar Sosyetesi". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Hırsızlar sosyetesi (ön okuma kitabı). Ally carter. Satıcı. Bugün DeliDolu'nun facebook sayfasında bu kapak resmini görünce mutluluktan havaya uçtum :D Heist Society'i uzun zamandır okumak istiyordum ve ebook olarak da elimde vardı ama kitabı elime almayı... Hırsızlar sosyetesinin ileri gelenlerinden Arturo Taccone'nin evinden beş değerli tablo çalınmıştır ve soygunun tüm detayları, potansiyel hırsız için tek bir kişiyi işaret etmektedir; Katarina'nın pek sevgili... Ally Carter. Hırsızlık Bir Meslek Sayılabilir Mi? Belki hayatını bu iş üzerine kurmuş insanlar, hatta aileler olduğunu bilmek tüylerinizi ürpertebilir. 13.19 TL. Hırsızlar sosyetesinin ileri gelenlerinden Arturo Taccone'nin evinden beş değerli tablo çalınmıştır ve soygunun tüm detayları, potansiyel hırsız için tek bir kişiyi işaret etmektedir; Katarina'nın... Bir Hırsızlar Sosyetesi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Hırsızlar Sosyetesi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ally Carter tarafından yazılmıştır. 15.20 TL. Hırsızlar Sosyetesi-Delidolu- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hırsızlar sosyetesinin ileri gelenlerinden Arturo Tacconenin evinden beş değerli tablo çalınmıştır ve soygunun tüm detayları, potansiyel hırsız için tek bir kişiyi işaret etmektedir; Katarinanın pek sevgili... 16 TL. Hırsızlar Sosyetesi, Delidolu Yayınları, 16,00 TL, Okuma Kitapları, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Amacı, Katarina'yı yalnızca aileye geri kazandırmak kadar masum değildir elbette. Hırsızlar sosyetesinin ileri gelenlerinden Arturo Taccone'nin evinden beş değerli tablo çalınmıştır ve soygunun... Ally Carter. Hırsızlık Bir Meslek Sayılabilir Mi? Belki hayatını bu iş üzerine kurmuş insanlar, hatta aileler olduğunu bilmek tüylerinizi ürpertebilir. Kitap. Hırsızlar Sosyetesi. Hırsızlar sosyetesi. Barkod 9786058629134. Stok Durumu TÜKENDİ....