Derdini Seven AdamHekimoğlu İsmail

Derdini Seven AdamHekimoğlu İsmail
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-16
YAZAR
ISBN 9752784536
DOSYA FORMATI 12,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hekimoğlu İsmail okunmalıdır çünkü o; "ömrü boyunca Allah’tan başka derdi olmayan", "himmetini milletine hasretmiş", "düşündüklerini samimi bir şekilde yaşamaya çalışan bir mümindir." Eserlerinin okunması, anlaşılması ve nesiller üzerinde bıraktığı tesir esas alınmak suretiyle yapılan şu tespit, kulağa oldukça manidar geliyor: "Hekimoğlu İsmail ağabey, iki nesil üzerinde bir çağ açıp bir çağ kapatan adamdır."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Derdini Seven AdamHekimoğlu İsmail i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Derdini Seven AdamHekimoğlu İsmail.

...r Ekinci. Ömrü boyunca Allah'tan başka derdi olmayan bir kalem erbabı Hekimoğlu İsmail ... Derdini Seven Adam: Hekimoğlu İsmail | Ebookscom ... . Derdini seven adam, nam-ı diğer Ömer Okçu'yu ailesi ve dostları yalnız bırakmıyor hiç. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( derdini seven adam hekimoglu ismail ). Işık Yayınları tarafından yayımlanan ve Ömer Taner Ekinci imzasını taşıyan 'DERDİNİ Seven Adam , HEKİMOĞLU İSMAİL isimli kitap hem Türkiye nin yakın tarihine hem de bitmez tükenmez bir aşkla... ...dizisi, bu kitapla mikrofondan sayfalara taşınmış; Hekimoğlu İsmail'e dair ibre ... Derdini Seven Adam Hekimoglu Ismail PDF - PDF Free Download ... ... ...dizisi, bu kitapla mikrofondan sayfalara taşınmış; Hekimoğlu İsmail'e dair ibretli hatıra... Kitap > Işık Yayınları > Biyografi Dizisi > Ömer Tamer Ekinci > Derdini Seven Adam Hekimoğlu İsmail. Hekimoğlu İsmail okunmalıdır çünkü o; "ömrü boyunca Allah'tan başka derdi olmayan", "himmetini milletine hasretmiş", "düşündüklerini samimi bir şekilde yaşamaya çalışan bir mümindir.". "Derdini seven adam" Hekimoğlu İsmail, toplantı mekânına erken gelerek dinleyicileri selâmladı. Hekimoğlu İsmail konuşmasına şöyle devam etti: "Askerlikten atılırsam diye bir endişem yoktu. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Derdimi Seven Adam Hekimoğlu İsmail. Yazar. Ömer Tamer Ekinci. ₺ 0,00 0. Anasayfa » Kitap » Din » Derdini Seven Adam Hekimoğlu İsmail. Derdini Seven Adam Hekimoğlu İsmail Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Derdini Seven Adam Hekimoğlu İsmail Kitabı kitabının kısa özeti. Haramın, helalin ayırt edilmesi, kuvvetli imanla mümkündür.Öküz, gördüğü her şeye bakar. Bakılması gerekenlerle, bakılmaması gerekenler onun için bir anlam ifade etmez. Ömrü boyunca Allah'tan başka derdi olmayan bir kalem erbabı Hekimoğlu İsmail. Derdini seven adam, nam-ı diğer Ömer Okçu'yu ailesi ve dostları yalnız bırakmıyor hiç. Ömrü boyunca Allah'tan başka derdi olmayan bir kalem erbabı Hekimoğlu İsmail. Derdini seven adam, nam-ı diğer Ömer Okçu'yu ailesi ve dostları yalnız bırakmıyor hiç. You are here: Home › Books › Derdini Seven Adam: Hekimoğlu İsmail. Hekimoğlu İsmail'in bizzat kendi el yazısı ile altına not düşmek suretiyle hazırladığı -kronolojik düzen üzere sıralanmış- 24 adet... "1954'ten beri diyar diyar dolaşıyorum, Allah diyenlerin sayısı artsın diye." diye başlıyor sözlerine "Derdini Seven Adam" Hekimoğlu İsmail…...