Cesaret Yalnızdır

Bakiye Duran

Cesaret Yalnızdır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-03-01
YAZAR Bakiye Duran
ISBN 6052202135
DOSYA FORMATI 3,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

MÜCADELENİN VE MUCİZENİN ÖYKÜSÜÇalışmak, disiplin, özen ve başarı azmi. Bugün üst düzey yönetici yetiştiren özel kurum ve üniversiteler, geleceğin yönetici adaylarına bunları öğretmeye çalışıyor. Gençlerin iş dünyasına hazırlanması için farklı teknikler ve yöntemler kullanılıyor.Bugün yönetim bilimi pek çok farklı disiplinden beslenirken, artık tecrübeler ve yaşanmış başarı hikâyeleri yönetim yaklaşımlarını geliştirmek ve aktarmak adına büyük rol oynuyor. Zoru başaran insanların gösterdikleri mücadeleyi ve çabayı öğrenmek, yöneticilik yolunda atılabilecek en önemli adımlardan biri.Bu kitapta yalnızca Türkiye’nin uluslararası ilk kadın ultra maratoncusu Bakiye Duran’ın gizli kalmış yaşam öyküsünü değil, sizi her alanda başarıya götürecek bir yol haritasını da bulacaksınız. Hedefler büyüdükçe bir hayatı yönetmenin ne kadar zorlaştığını biliyorsanız, Bakiye Duran’ın başarıyla koştuğu yollar size kılavuzunuz olacak.Siemens’in katkılarıyla hazırlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Cesaret Yalnızdır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Cesaret Yalnızdır.

...erine videolar üretmeye devam ediyoruz. Olimpik Sporları Geliştirme Derneği (OLİMPİKDER) ... Cesaret Yalnızdır | Kitapjo.com ... ... Cesaret Yalnızdır için şu an mevcudu olmayanlar. Cesaret Yalnızdır : Bir Ultra Maratoncunun Hikayesi. İlgili Ürünler. Cesaret Yalnızdır. 28,00TL 22,00TL text_tax 22,00TL. Cesaret Yalnızdır - Optimist Yayım Dağıtım Sahaf - 12345678306829 - Bakiye Duran - - Çalışmak, disiplin, özen ve başarı azmi. Cesaret Yalnızdır. Bir Ultra Maratoncunun Hikayesii. Bakiye Duran adlı yazara ait Cesaret ... Cesaret Yalnızdır by Bakiye Duran ... . Cesaret Yalnızdır. Bir Ultra Maratoncunun Hikayesii. Bakiye Duran adlı yazara ait Cesaret Yalnızdır kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Cesaret Yalnızdır Bir Ultra Maratoncunun Hikayesii. Epub veya pdf formatta Cesaret Yalnızdır kitabına erişmek ister misiniz? Bakiye Duran imzası taşıyan Cesaret Yalnızdır pdf indirme bağlantısına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Bakiye Duran. Çalışmak, disiplin, özen ve başarı azmi. Bugün üst düzey yönetici yetiştiren özel kurum ve üniversiteler, geleceğin yönetici adaylarına bunları öğretmeye çalışıyor. 30 TL. Çalışmak, disiplin, özen ve başarı azmi. Bugün üst düzey yönetici yetiştiren özel kurum ve üniversiteler, geleceğin yönetici adaylarına bunları öğretmeye çalışıyor. Cesaret Yalnızdır [Bir Ultra Maratoncunun Hikayesi] (K.Kapak) Kağıt Kapak - 1 Ocak 2018. Bakiye Duran (Eser Sahibi). 5.0 / 5 yıldız 1 müşteri yorumu. Cesaret Yalnızdır ( Bir Ultra Maratoncunun Hikayesi ) Bakiye Duran. Optimist Yayın Dağıtım » Kişisel Gelişim Fiyatı : 25,00 TL Haziran 2010, 214 sayfa, ISBN: 9786055655136. Kitap hakkında. Bakiye Duran. Çalışmak, disiplin, özen ve başarı azmi. Bugün üst düzey yönetici yetiştiren özel kurum ve üniversiteler, geleceğin yönetici adaylarına bunları öğretmeye çalışıyor. Cesaret Yalnızdır hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer Cesaret Yalnızdır. Bakiye Duran. Puan: 7.0/10 (1 puanlama, 0 değerlendirme, Puan dağılımı, Okuma durumları). Bakiye Duran. Çalışmak, disiplin, özen ve başarı azmi. Bugün üst düzey yönetici yetiştiren özel kurum ve üniversiteler, geleceğin yönetici adaylarına bunları öğretmeye çalışıyor. Cesaret Yalnızdır. Yayınevi. : Optimist Yayınları....