Başkaldırının Sesi

Alan Clements

Başkaldırının Sesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Alan Clements
ISBN 9754341893
DOSYA FORMATI 6,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nobel Barış Ödülü sahibi Aung San Suu Kyi, Burma`daki askeri cunta rejimine şiddet karşıtı bir anlayışla başkaldıran bir hareketin lideri. Altı yıl boyunca ev hapsinde tutulduktan sonra, serbest bırakılır bırakılmaz muhalefet etmeyi sürdüren bu cesur kadınla yapılan söyleşiler, Budist felsefeye dayanan bir dünya görüsünü ve şiddet karşıtı anlayışın derinliklerini gözler önüne seriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Başkaldırının Sesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Başkaldırının Sesi.

...k bir cesaretle başkaldırıyor. Provokasyonu, korkuyu ve nefreti reddederek, ısrarla diyalog istiyor ... BAŞKALDIRININ SESİ - Aung San Suu Kyi | Kitapx ... . Başkaldırının Sesi Alan Clements'la Söyleşiler. Aung San Suu Kyi. Yayınevi: Varlık Yayınları. 9789754341898. 482020. Başkaldırının Sesi Alan Clements'la Söyleşiler. Varlık Yayınları. 5.19. Başkaldırının Sesi PDF Books by Alan Clements uploaded on Jun 16, 2019 can download for free. "Başkaldırının Sesi" one of the best from Alan Clements and has been published on 2019 ago. Başk ... "Başkaldırının Sesi Volkan!" - Futbol ... . "Başkaldırının Sesi" one of the best from Alan Clements and has been published on 2019 ago. Başkaldırının Sesi Alan Clements'la Söyleşiler. Kapat. Dansın Müziğin Başkaldırının Sesi Güney Amerika. "Doksanlı yılların başlarında çiçeği burnunda bir üniversite öğrencisiyken, soğuk bir kış günü, elektriklerin kesildiği bir akşam, mütevazı bir evde... Aşk, melankoli ve başkaldırının ses bulduğu müthiş baladlarıyla Benjamin Clementine, hem tutkulu bir vokal hem de şarkı sözü yazarı ve hatta şair olarak, ilk kez 2013'te Jools Holland'ın sahnesinde... Aung San Suu Kyi - BAŞKALDIRININ SESİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. BAŞKALDIRININ SESİ. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Başkaldırının Sesi .Aung San Suu Kyi. LOT NO: 131. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor!...