Hayalim Ronaldo 3Yolun Sonu

Erkan İşeri

Hayalim Ronaldo 3Yolun Sonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-11
YAZAR Erkan İşeri
ISBN 6055163334
DOSYA FORMATI 10,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük bir kasabada yaşayan on bir yaşındaki kahramanımız Botik’in hayali, ileride hayranı olduğu Ronaldo gibi dünya yıldızı olmaktır. Öyle ki Ronaldo’nun taşıdığı tüm özelliklere sahip olduğundan da hiç şüphesi yoktur. Ama gel gelelim ki okul takımının hocası Botik’le aynı fikirde değildir. Hiçbir maçta oynatmadığı gibi ona verdiği top toplama göreviyle de Botik’i ödüllendirdiğini düşünüyordur.Bu duruma daha fazla dayanamayan Botik hocasına yazdığı sitem dolu mektubun arkasından takımdan istifa eder ve kendisini yetiştirecek yeni bir hoca arayışına başlar. Babasının yardımıyla bulduğu ihtiyar hocanın kendisini yetiştirmek için oldukça yaşlı olduğunu düşünse de başka bir seçeneği olmadığını anlar ve ihtiyar hocayla çalışma başlar. Tabii ihtiyar hocanın sürprizlerle dolu gizemli bir adam olduğundan habersizdir.Hayallerine kavuşmak için çıktığı yolda bir sürü sürprizlerle karşılaşan bir çocuğun çok komik maceraları devam ediyor.Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri’den serisinin 3. kitabı Hayalim Ronaldo 3 – Yolun Sonu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayalim Ronaldo 3Yolun Sonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayalim Ronaldo 3Yolun Sonu.

...lıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den serisinin 3 ... Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu | Kitap.net ... . kitabı Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu. Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan KampanyasıStokta 25+ adetYarın kargodaSon güncelleme: 51 dakika önce GittiGidiyor/anadolukitapsergi. 8 €. Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den serisinin 3. kitabı Hayalim Ronaldo 3 Yolun Sonu. Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitapların ... Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu; 7 - 14 Yaş... | En Ucuzu Akakçe ... . kitabı Hayalim Ronaldo 3 Yolun Sonu. Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den serisinin 3. kitabı Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu. Sıra dışı kurgu mizah macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan çocuk ve gençlik kitapları yazarı erkan işeri'den serisinin 3. Kitabı hayalim ronaldo 3 yolun sonu. HAYALİM RONALDO - 3 YOLUN SONU- kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ERKAN İŞERİ kitapları ve PİNUS KİTAP ÇOCUK 2014 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den serisinin 3. kitabı Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu. 12.83 TL. Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den serisinin 3. kitabı Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu. Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den serisinin 3. kitabı Hayalim Ronaldo 3 - Yolun Sonu. Sıra dışı kurgu, mizah, macera kitaplarını büyük ustalıkla kaleme alan, çocuk ve gençlik kitapları yazarı Erkan İşeri'den se...