Küçük Kaptan

Paul Biegel

Küçük Kaptan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-22
YAZAR Paul Biegel
ISBN 9750738685
DOSYA FORMATI 11,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük Kaptan ve arkadaşları Marinka, Tombul Üzüm ve Korkak Toni, tekneleri Hiçbatmaz’a atlayıp Büyük Büyüme Adası’na yelken açarlar. Bir rivayete göre bu adada çocuklar bir gecede büyümektedir. Ne var ki çocukların aileleri bu yolculuğa karşı çıkar, hatta böyle bir adanın varlığına inanmazlar. Fakat Küçük Kaptan ve arkadaşları tüm güçlüklere rağmen teknelerini onarıp yola koyulurlar. Ailelerinden ve okuldan uzakta, kendilerini akıl almaz maceraların içinde bulurlar. Can Çocuk kitaplığının en sevilen klasiklerinden “Küçük Kaptan”ın üç öyküsü ilk kez bir arada!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Kaptan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Kaptan.

... Akademi. Ulaşım. İletişim. Hiçbatmaz adlı teknenin kaptanı Küçük Kaptan, arkadaşları Tombul Podgy, Marinka ve Ürkek Thomas ile birlikte, bir an önce büyümek amacıyla Hiçbatmaz''a atlayıp ''Uzunlar Adası''na giderler ... +100 Ücretsiz Küçük Kaptan ve Küçük Görseli - Pixabay ... . 28.35 TL. Ne var ki çocukların aileleri bu yolculuğa karşı çıkar hatta böyle bir adanın varlığınainanmazlar. Fakat Küçük Kaptan ve arkadaşları tüm güçlüklere rağmen teknelerini onarıp... Paul Biegel. Küçük Kaptan ve arkadaşları Marinka, Tombul Üzüm ve Korkak Toni, tekneleri Hiçbatmaz'a atlay ... Küçük Kaptan ... ... Paul Biegel. Küçük Kaptan ve arkadaşları Marinka, Tombul Üzüm ve Korkak Toni, tekneleri Hiçbatmaz'a atlay...