Midyeden Damlalar

Lütfi Şahin

Midyeden Damlalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-07-21
YAZAR Lütfi Şahin
ISBN 6056137679
DOSYA FORMATI 10,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Örüntülü eğitim ve mucitlik, kubaşık öğrenme ve toplum, eğitim ve alışkanlık, çoklu zekâ, beyin fırtınası, dramanın eğitimdeki önemi… Hipnoz ve NLP teknikleri, sinir sistemi, mikroişlemci ve insan beyni, üstün zekâlı insanların özellikleri gibi pek çok konuya ışık tutan bu eserde İbn-i Sina, Piri Reis, Nasreddin Hoca, Edison gibi insanlığa hizmet etmiş bilginlerin çoklu zekâyı kullanmadaki başarıları dile getirilmiş.Genç, yetişkin her okurun mutlaka okuması gereken bu eserde, insanoğlunun bilim ve teknolojide aldığı hızlı yolun getirdiği kolaylıklar yanında, teknolojinin hangi amaçlar için kullanılması gerektiğinin altı da çizilmiş.Midyeden Damlalar, midye içinde bir derya hükmünde.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Midyeden Damlalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Midyeden Damlalar.

...ya hükmünde. Midyeden Damlalar arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... Midyeden Damlalar ... . Midyeden Damlalar İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. "MİDYEDEN DAMLALAR". için 5 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. Midyeden damlalar. Lütfi Şahin. Satıcı. 4.63 TL. Midyeden Damlalar, Lütfi Şahin, Kanes Yayınları 4,63 TL. Midyeden Damlalar - Lütfi Şahin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Midyeden Damla ... Midyeden Damlalar Satın Al | OdaKitap.com ... . Midyeden Damlalar - Lütfi Şahin hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Midyeden Damlalar, midye içinde bir derya hükmünde. MIDYEDEN DAMLALAR - LÜTFİ ŞAHİN ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express MIDYEDEN DAMLALAR - LÜTFİ ŞAHİN yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Midyeden Damlalar. Yazar. Lutfi Şahin. Alış-Veriş Listeme Ekle. Midyeden Damlalar. Midyeden Damlalar midye içinde bir derya hükmünde. Yorumlar. Yorum yapın. Midyeden Damlalar. Lütfi Şahin. Yayınevi: Kanes Yayınları. Midyeden Damlalar, midye içinde bir derya hükmünde. Detaylı Bilgi ve Tanıtım. midyeden damlalar - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden Midyeden Damlalar. Lütfi Şahin. Kanes Yayınları. Lütfi Şahin - MİDYEDEN DAMLALAR kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Midyeden Damlalar, midye içinde bir derya hükmün...