Kral Lear / Hepsi Sana Miras Serisi

Melania G. Mazucco

Kral Lear / Hepsi Sana Miras Serisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-07-01
YAZAR Melania G. Mazucco
ISBN 6054729715
DOSYA FORMATI 10,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeterince yaşlandığına ve daha fazla krallık yapmak istemediğini fark eden Kral Lear, ülkesinin topraklarını üç kızı arasında bölüştürmeye karar verir. Onları yanına çağırır ve her birine ayrı ayrı, kendisini ne kadar sevdiklerini sorar. İki büyük kardeş, Goneril ve Regan, süslü cümlelerle kralın gururunu okşar.En çok sevdiği küçük kızı Cordelia ise şöyle cevaplar: “Bir kız çocuğunun babasını ne kadar sevmesi gerekiyorsa o kadar. Ne daha fazla ne daha az.” Ne var ki kral uzun zamandır kraldır, dalkavuklukla ve yalan övgülerle zehirlenmiştir; küçük kızının bu abartısız cümlesinin arkasındaki samimiyeti göremez. Deliye dönen kral, Cordelia'yı evlatlıktan çıkararak krallığını diğer iki kardeş arasında bölüştürür. Ama çok zaman geçmeden Goneril ve Regan’ın gerçek niyetleri ortaya çıkacaktır. Kendi krallığında evsiz, topraksız ve askersiz kalan yaşlı kral, sadık soytarısıyla birlikte kendini yollara vurur. Tek bir umudu vardır: Cordelia’yla yeniden bir araya gelebilmek. On kitaplık HEPSİ SANA MİRAS serisinin sekizinci kitabındaWilliam Shakespeare’in ölümsüz eseri Kral Lear’i, İtalya’nın en önemli yazarlarından Melania G. Mazzucco yeniden anlatıyor, Emanuela Orciari ise resimliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kral Lear / Hepsi Sana Miras Serisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kral Lear / Hepsi Sana Miras Serisi.

...ini fark eden Kral Lear, ülkesinin topraklarını üç kızı arasında bölüştürmeye karar verir ... Hepsi Sana Miras: Kral Lear - Büyük İndirimler Başladı ... . Kargo dahil en ucuz15,98 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Kral Lear: Hepsi Sana Miras Serisi 8. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme... On kitaplık HEPSİ SANA MİRAS serisinin sekizinci kitabındaWilliam Shakespeare`in ölümsüz eseri Kral Lear`i, İtalya`nın en önemli yazarlarından Melania G. Mazzucco yeniden anlatıyor... William Shakespeare'in ölümsüz eseri Kral Lear'i, İtalya'nın en ... Hepsi Sana Miras Serisi 08 Kral Lear - 9786054729715 ... . Mazzucco yeniden anlatıyor... William Shakespeare'in ölümsüz eseri Kral Lear'i, İtalya'nın en önemli yazarlarından Melania G. Mazzucco yeniden anlatıyor, Emanuela Orciari ise resimliyor. Hepsi sana miras serisi hakkında William Shakespeare'in ölümsüz eseri Kral Lear'i, İtalya'nın en önemli yazarlarından Melania G. Mazzucco yeniden anlatıyor, Emanuela Orciari ise resimliyor. Hepsi sana miras serisi hakkında William Shakespeare'in ölümsüz eseri Kral Lear'i, İtalya'nın en önemli yazarlarından Melania G. Mazzucco yeniden anlatıyor, Emanuela Orciari ise resimliyor. Hepsi sana ...