Bebeğimin İlk Kelimeleri

Saliha Kartal

Bebeğimin İlk Kelimeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-23
YAZAR Saliha Kartal
ISBN 9751032898
DOSYA FORMATI 12,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hadi sohbet edelim!Eğlenceli resimler ve basit sorular yardımıyla bebeğinizle sohbet edin, sayfaları birlikte çevirirken, bir arabayı ya daoyuncak ayıcığı tanımlamasına, en sevdiği hayvanı seçmesine eşlik edin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebeğimin İlk Kelimeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebeğimin İlk Kelimeleri.

...yla ilgilidir. Bebeklerin ilk sözcüklerini geliştirmeleri uzun sürer ... Bebeğimin İlk Kelimeleri Saliha Kartal ... . Bebeğinizin gelişim sürecinde ilk karşılaştığınız anların en güzelidir belki bu ilk kelimeler. Bebeğin kelimelerinin ilk duyulmaya başlaması 12 -13 ay civarındaki bebeklerde beklenir. bebeklerin ilk kelimeleri illaki pek onemli bir yer teskil eder ebeveynlerin hayatinda bil hassa ilk once anne mi diyecek baba mi diyecek klisesi vardir. Bebeğimin İlk Kelimeleri en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda öd ... Genel - İlk Kelimeler (Seslendirmeli) - YouTube ... . Bebeğimin İlk Kelimeleri en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Bebeğimin İlk Kelimeleri avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Bebeğimin İlk Kelimeleri uygun fiyat, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile Nezih'ten hemen satın alın! Bebeğimin İlk Kelimeleri. Benzer Ürünler. Nezih'in avantajlarla dolu renkli dünyasını keşfedin! Bebeğimin İlk Kelimeleri. HAVALE :29,94 TL %1 EFT İndirimi. Mandolin Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! BENZERKİTAPLAR. Uçan Hayvanlar / İlk Kelimelerim -5 Çamlıca Çocu...