Balkanlar El Kitabı (2 Cilt)

Balkanlar El Kitabı (2 Cilt)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-16
YAZAR
ISBN 6053420378
DOSYA FORMATI 12,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Balkanlar El Kitabı ülkemizin önde gelen iki bilim adamı tarafından yürütülen bir projeyle hazırlanmış, bütün dünyada türünün tek örneği olan bir çalışmadır. 2. Baskısını sunduğumuz eserin bu ikinci cildinde 50 bölüm yer almakta olup, 1. Dünya Savaşı’ndan günümüze Balkan devletleri ve etnik toplulukların tarihi ve özellikle güncel gelişmeler ele alınmaktadır. Ayrıca bütün büyük ulusların dil ve edebiyatlarına yer verilmiştir. Bütün bölümler alanındaki en önemli uzmanlara yazdırılmıştır. Bu şekilde kapsamlı oluşuyla Balkanlar El Kitabı yayınlandığı günden itibaren alanın temel başvuru eseri haline gelmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Balkanlar El Kitabı (2 Cilt) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Balkanlar El Kitabı (2 Cilt).

...eri haline gelmiştir. Balkanlar El Kitabı ülkemizin önde gelen iki bilim adamı tarafından yürütülen bir projeyle hazırlanmış, bütün dünyada türünün tek örneği olan bir çalışmadır ... Balkanlar El Kitabı (2 Cilt Takım) | Kitapjo.com ... . (Arka Kapak). Kitap Açıklaması. Sayfa Sayısı: 1387. Baskı Yılı: 2013. Dili: Türkçe Yayınevi: Akçağ Yayınları. Kitap Adı: Balkanlar El Kitabı (2 Cilt Takım). Yazar: Osman Karatay , Bilgehan A. Gökdağ. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Bölgeler-Ülkeler kategorisinde yer alan Balkanlar El Kitabı (2 Cilt), birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da i ... Balkanlar El Kitabı (2 Cilt Takım) | bkmkitap.com ... . Gökdağ. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Bölgeler-Ülkeler kategorisinde yer alan Balkanlar El Kitabı (2 Cilt), birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Balkanlar El Kitabı ülkemizin önde gelen iki bilim adamı tarafından yürütülen bir projeyle hazırlanmış, bütün dünyada türünün tek örneği olan bir çalışmadır. Bilgehan A. Gökdağ, Osman Karatay. Sayfa Sayısı : 1387. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Balkanlar El Kitabı (2 Cilt Takım) Akçağ Kitabevi. Günümüz Türkçesiyle Evliya Çelebi Seyahatnamesi 5. Cilt 2 Kitap Takım Yapı Kredi Yayınları. Eğiti...