Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar

Rıfat N. Bali

Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-01-01
YAZAR Rıfat N. Bali
ISBN 6054326686
DOSYA FORMATI 6,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sahaflar ile kitap ve dergi koleksiyonerleri… Birbirlerini tamamlayan ve besleyen iki kesim. Bir zamanlar sadece İstanbul’un tarihî Sahaflar Çarşısı’nda faaliyet gösteren sahaflara günümüzde İstanbul’un artık neredeyse her semtinde ve ülkemizin her şehrinde rastlamak mümkün. Sahafları ayakta tutan araştırma kütüphaneleri ve koleksiyonerlerdir. Günümüzün hızlı iletişim ortamında, e-kitapların yaygınlaştığı bir dünyada sanılanın aksine kitap koleksiyonerleri ortadan kaybolmadılar. Onlar aradıkları nadir kitapları veya tamamlamaya çalıştıkları dergi takımlarının eksik sayılarını elde edebilmek için her türlü fedâkarlığı göze almaya hazırlar. Bu kitap Türkiye’deki sahaflar, kitap ve dergi koleksiyonerleri ile yapılan mülakatları, hatıraları bir araya getiren bir derleme. Ortak tutkuları “Nadir kitap” ve “ nadir dergi takımı” olan bir âlemin nüktelerle süslenmiş kısa bir hikâyesi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar.

...nerleri... Birbirlerini tamamlayan ve besleyen iki kesim ... Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar %15 İndirimli Kolektif ... . Bir zamanlar sadece İstanbul'un tarihî Sahaflar Çarşısı'nda faaliyet gösteren sahaflara günümüzde... Sahafları ayakta tutan araştırma kütüphaneleri ve koleksiyonerlerdir. Bu kitap Türkiye deki sahaflar. kitap ve dergi koleksiyonerleri ile yapılan mülakatları. hatıraları bir araya getiren bir derleme. Rıfat N. Bali. Kitap Tanıtımı. Sahaflar ile kitap ve dergi koleksiyonerleri. . . Birb ... İndir TÜRKİYEDE KİTAP KOLEKSİYONERLERİ VE SAHAFLAR... ... . Sahaflar ile kitap ve dergi koleksiyonerleri. . . Birbirlerini tamamlayan ve besleyen iki kesim. Bir zamanlar sadece İstanbul'un tarihî Sahaflar Çarşısı'nda faaliyet gösteren... Örneğin, toplu taşıma araçlarını kullanırken veya kullanırken en sevdiğiniz kitabı TÜRKİYEDE KİTAP KOLEKSİYONERLERİ VE SAHAFLAR Rıfat N. Bali okumak zordur, ancak dinlemek çok daha pratiktir. Kültür ve Bilim kategorisinde yer alan Rıfat N. Bali - Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Sahafları ayakta tutan araştırma kütüphaneleri ve koleksiyonerlerdir. Bu kitap Türkiye'deki sahaflar, kitap ve dergi koleksiyonerleri ile yapılan mülakatları, hatıraları bir araya getiren bir derleme. 68 TL. Bu kitap Türkiye'deki sahaflar, kitap ve dergi koleksiyonerleri ile yapılan mülakatları, hatıraları bir araya getiren bir derleme. Ortak tutkuları "Nadir kitap" ve " nadir dergi takımı" olan bir âlemin... ...içeren kitap satış sayfası. kitapları ve LİBRA 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 75,00 TL. Sepete Ekle. Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar. : Rıfat N. Bali. Türkiyede Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar Rıfat N. Bali Libra Yayınları | 9786054326686. Rıfat N. Bali 'a ait Ücretsiz Türkiye'de Kitap Koleksiyonerleri ve Sahaflar indirmek için tek yapmanız gereken aşağıda veya yukarıdaki bağ...