Hatay’da Kardelenler

Lütfi Yıldız

Hatay’da Kardelenler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-07
YAZAR Lütfi Yıldız
ISBN 6052019269
DOSYA FORMATI 11,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz.Ne fukaralığa baş eğeceksiniz,Ne cehalete baş eğeceksiniz,Ne korkuya baş eğeceksiniz,Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz.Ahlakı, imanı, idealistliği,Her şeyin üstünde sahipleneceksiniz”Alparslan TürkeşBirer, birer gittiler...Hüzün yağmurlarına dönüşen gözyaşlarımızın uğultusunda.Nice yaşanası düşler bırakarak gittiler.Yüreğimize düşen hasret ateşinde yanıp kavrulduk.Viraneye dönmüş gül bağını taşıdık avuçlarımızda,Kaç yıldızsız gece geçirdik bilmiyoruz.../ vurulduk.Biz vurulduk,Serçeler ürktü kondukları dal uçlarında.Ah o canlar;İşlenmiş mendiller avuçlarında,Birer birer gittiler.Toprağın derinliklerinden gelen ses onların sesi,Soluk borumuzda toplanan nefes onların nefesi.Ah! o canlar;Vurup sırtlarına gam yükünü,Güzel atların rahvan adımlarında göç ettiler.Gök ekini biçmiş gibi,Birer, birer gittiler. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hatay’da Kardelenler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hatay’da Kardelenler.

...siniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz ... HATAY'DA KARDELENLER - Lütfi Yıldız : %35 İndirimli ... . 15.74 TL. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz.Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz.Ahlakı, imanı... 14.45 TL. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz. 13.89 TL. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukara ... Hatay'da Kardelenler Satın Al | OdaKitap.com ... . 13.89 TL. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz. Hatay'da Kardelenler. Lütfi Yıldız. Arka Kapak Yazısı. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz. 13.52 TL. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz. Hatay'da Kardelenler. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz... Hatay'da Kardelenler. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Hatay'da Kardelenler" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran… Lütfi Yıldız. Kitap Tanıtımı. "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz. Ne fukaralığa baş eğeceksiniz, Ne cehalete baş eğeceksiniz, Ne korkuya baş eğeceksiniz, Ne ahlaksızlığa baş teslimiyet göstereceksiniz. Hatay'da Kardelenler - Bilgeoğuz Yayınları - 9786052019269 - Lütfi Yıldız - - "Hiçbir şeye baş eğmeyeceksiniz.Ne fukaralığa baş eğeceksiniz,Ne cehalete baş eğec. Araştırma - İnceleme. Hatay'da Kardelenler. Hatay'da Kardelenler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Alış-Veriş Listeme Ekle. Hatay'da Kardelenler. Hatay'da kardelenler. Hatay'da Kardelenler Yazar : ,Lütfi Yıldız, Bilgeoğuz Yayınları %25 indirim Fiyat : 15,00 TL Kategori : Tarih,Araştırma - İnceleme, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft......