Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları

Peyami Safa

Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-09-23
YAZAR Peyami Safa
ISBN 9754512328
DOSYA FORMATI 3,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Büyük romancı, büyük kültür adamı Peyami Safa, dünyaya hakim olan edebi cereyanları ihatalı ve kıvrak kalemiyle okuyucuya sunuyor.Ayrıca üslup konusunda Gustave Flaubert’ i misal göstererek yazdığı değerli yazılar da eserin sonuna eklenmiş bulunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları.

...t Tarihi - Akımlar - Kaynak Kitaplar Sanatsal Sınav Hazırlık ... Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları ... ... 16 TL. Büyük romancı, büyük kültür adamı Peyami Safa, dünyaya hakim olan edebi cereyanları ihatalı ve kıvrak kalemiyle okuyucuya sunuyor. Bitkiler Toplum Sağlığı Sanat Diğer Fotoğraf Geleneksel Sanatlar Genel Grafik Heykel Mimari Resim Akımlar Genel Resim Teknikleri Ressamlar Sanat Tarihi Şehir Kitapları Ankara Diğer Diyarbakır... 12.80 TL. Büyük romancı, büyük kültür adamı Peyami S ... Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları | Kitapidea.com ... ... 12.80 TL. Büyük romancı, büyük kültür adamı Peyami Safa, dünyaya hakim olan edebi cereyanları ihatalı ve kıvrak kalemiyle okuyucuya sunuyor. kitaphanen.com´da uygun fiyata Boğaziçi Yayınları markalı Edebi Akımlar ve Fikir Cereyanları 9789754512328 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Peyami Safa. Büyük romancı, büyük kültür adamı Peyami Safa, dünyaya hakim olan edebi cereyanları ihatalı ve kıvrak kalemiyle okuyucuya sunuyor.Ayrıca üslup konusunda Gustave Flaubert i misal......