Çocuk Ve Peygamber

Prof. Dr. Mehmet Emin Ay

Çocuk Ve Peygamber
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Prof. Dr. Mehmet Emin Ay
ISBN 9753624275
DOSYA FORMATI 11,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Herhalde çocuklarımıza Peygamber'I anlatmanın, sevdirmenin en güzel yolu O'nun çocuklarla olan konuşmalarını, aralarındaki beraberliklerini anlatmaktadır. Kitap, anlatım üslubu ve seçtiği tablolarla çocuklarımızı Peygamber'in huzuruna götürüp O'nun çevresindeki çocukların arasına katıyor. Bir sevgi halesinin içinde kalplerini buluşturup onlara mutluluk Çağı'nın esintilerini getiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuk Ve Peygamber i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuk Ve Peygamber.

...an, Hz. Peygamber, bugün çocuk psikolojisi üzerine çalışan insanların tespit edip ortaya koyduğu pek çok realiteye, o dönemde dikkat çeken büyük bir eğitimcidir ... Peygamberimizin Çocuklara Olan Sevgisi Nasıldı? Hz. Muhammed'in... ... . Peygamber Efendimizin kaç çocuğu oldu? Peygamberimizin çocuklarının isimleri nelerdir? Peygamberimizin çocuklarının anneleri kimlerdir? Peygamber Efendimizin ço. + - Peygamberler ve Çocukları. İNSANLIK "İlk Baba" ile adım atmış hayata. Düşünebiliyor musunuz, Peygamber babanın, ilk iki çocuğundan birisi katil, diğeri maktul oluyor. Bu serimizde sizlere yüce Pe ... PEYGAMBERİMİZ (S.A.V) VE COCUKLAR - Somuncu Baba Dergisi ... . Düşünebiliyor musunuz, Peygamber babanın, ilk iki çocuğundan birisi katil, diğeri maktul oluyor. Bu serimizde sizlere yüce Pe...