Son Fedakarlık / Vampir Akademisi-6

Richelle Mead

Son Fedakarlık / Vampir Akademisi-6
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-06-10
YAZAR Richelle Mead
ISBN
DOSYA FORMATI 7,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

CİNAYET. AŞK. KISKANÇLIK. VE SON BİR SEÇİM. ÖLÜM MÜ, AŞK MI?Rose Hathaway oyunu her zaman kendi kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa’yla St. Vladimir Akademisi’nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Büyüleyici öğretmeni Dimitri’ye aşık olarak kuralları çiğnemişti. Moroi dünyasının lideri, Kraliçe Tatiana’ya karşı gelme cesaretini göstererek, gelecek dampir nesillerini korumak adına hayatını ve saygınlığını riske atmaktan çekinmemişti. Ancak bu kez kanun, pençesini Rose’a geçirdi. Hem de işlemediği bir suç için. Üstelik cezasının infazını önleyebilecek bir tek kişi var ve Rose onu bulmak için hem Dimitri’nin hem de Adrian’ın yardımına muhtaç. Ama zamanı azalıyor. Ölüler dünyası onu tüm gücüyle geri isterken Rose’un şansı gitgide zayıflıyor. Esas önemli soru şu; tüm hayatınızı başkalarını kurtarmaya adamışsanız sizin hayatınızı kim kurtarabilir? Rose, Dimitri, Adrian ve Lissa’yı yalnız bırakmayın.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Son Fedakarlık / Vampir Akademisi-6 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Son Fedakarlık / Vampir Akademisi-6.

...di kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St ... Son Fedakarlık : Vampir Akademisi 6 ... . Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Rose Hathaway oyunu her zaman kendi kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. 18.52 TL. Rose Hathaway oyunu her zaman kendi kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden ka ... Vampir Akademisi 6 : Son Fedakarlık Richelle Mead ... . En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı "kullanılmış ikinci el" kitaplardır. Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki sahipleri... 10.50 €. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissayla St. Vladimir Akademisinden kaçarak kuralları çiğnemişti. Büyüleyici öğretmeni Dimitriye aşık olarak kuralları çiğnemişti. Richelle Mead. Rose Hathaway oyunu her zaman kendi kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Vampir Akademisi 6 : Son Fedakarlık. KAPAT. %25 indirimli. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları Yazının devamı... En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Kan Sözü : Vampir Akademisi 4. Richelle Mead. Artemis. Vampir Akademisi 6: Son Fedakarlık. Cinayet, Aşk, Kıskançlık ve Son Bir Seçim. dil:Türkçe Tarafından gönderildi Vampir Akademisi 6: Son Fedakarlık:3 Şubat 2011 Kitap Aciklamasi: Rose Hathaway oyunu her zaman kendi kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Start by marking "Son Fedakarlık (Vampir Akademisi, #6)" as Want to Read We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Son Fedakarlık by Richelle Mead. Rose Hathaway oyunu her zaman kendi kurallarıyla oynamıştı. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Vampir Akademisi 6 - Son Fedakarlık. tarafından Elly Bir Paz Ağus. En yakın arkadaşı ve yaşayan son Dragomir Prensesi Lissa'yla St. Vladimir Akademisi'nden kaçarak kuralları çiğnemişti. Anasayfa ›› Edebiyat ›› Vampir Akademisi 6 : Son Fedakarlık. yorumsuz. 392210. Son Fedakarlık Vampir Akademisi 6. Artemis Yayınları. Son Fedakarlık Vampir Akademisi 6. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Richelle Mead....