Portrenin İçindeki Gizli Hüzün

Canan Öztanık Temiz

Portrenin İçindeki Gizli Hüzün
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-10-23
YAZAR Canan Öztanık Temiz
ISBN 9944126632
DOSYA FORMATI 11,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şartlarını değiştirebileceğine inandığın için evinden ayrılıp au-pairlik yapmaya Londra’ya giden ve orada tüm hayallerini gerçekleştirebileceğine inanan Beyza’yı acaba neler bekliyor?* * * Ya Berna? Resim ve boyaların içinden çekip çıkarttığı hayatlar yaralarına merhem olabilecek mi?İçlerindeki isyanların farklı gibi göründüğü ama bir yerlerde kesiştiği bu iki ayrı uzun öykü sürükleyici ve okunmaya değer.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Portrenin İçindeki Gizli Hüzün i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Portrenin İçindeki Gizli Hüzün.

...ine inanan Beyza'yı acaba neler bekliyor? Ya Berna? Şartlarını değiştirebileceğine inandığın için evinden ayrılıp au-pairlik yapmaya Londra'ya giden ve orada tüm hayallerini gerçekleştirebileceğine inanan Beyza'yı acaba neler bekliyor? Ya Berna? Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi ... PORTRENİN İÇİNDEKİ GİZLİ HÜZÜN - CANAN... | Nadir Kitap ... .com´da Sosyal Yayınları Yayınevine ait Portrenin İçindeki Gizli Hüzün kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün. Yazar : Canan Öztanık Temiz Yayınevi : Sosyal Yayınlar Bu kategorideki tüm ürünler. Alış-Veriş Listeme Ekle. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün. Kitap : Portrenin İçindeki Gizli Hüzün, Yazar : Canan Öztanık Temiz, Yayınevi ... Portrenin İçindeki Gizli Hüzüncanan Öztanık Temiz - ePttAVM ... .com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün. Yazar : Canan Öztanık Temiz Yayınevi : Sosyal Yayınlar Bu kategorideki tüm ürünler. Alış-Veriş Listeme Ekle. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün. Kitap : Portrenin İçindeki Gizli Hüzün, Yazar : Canan Öztanık Temiz, Yayınevi : Sosyal Yayınları - 9789944126632 - Fiyat: 6,36 TL. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün. Size haber verelim. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün. Kitap Barkodu. : 9789944126632. İçlerindeki isyanların farklı gibi göründüğü ama bir yerlerde kesiştiği bu iki ayrı uzun öykü sürükleyici ve okunmaya değer. Portrenin İçindeki Gizli Hüzün Canan Öztanık Temiz. 5.53 TL. Şartlarını değiştirebileceğine inandığın için evinden ayrılıp au-pairlik yapmaya Londra'ya giden ve orada tüm hayallerini gerçekleştirebileceğine inanan Beyza'yı acaba neler bekliyor? Ya Berna? 7.23 TL. Şartlarını değiştirebileceğine inandığın için evinden ayrılıp au-pairlik yapmaya Londra'ya giden ve orada tüm hayallerini gerçekleştirebileceğine inanan Beyza'yı acaba neler bekliyor? Ya Berna? PORTRENİN İÇİNDEKİ GİZLİ HÜZÜN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. CANAN ÖZTANIK TEMİZ kitapları ve SOSYAL YAYINLARI 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon... 5.26 TL. Şartlarını değiştirebileceğine inandığın için evinden ayrılıp au-pairlik yapmaya Londra'ya giden ve orada tüm hayallerini gerçekleştirebileceğine inanan Beyza'yı acaba neler bekliyor? * *. * Ya Berna?...