Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bür Süreç Çizim

Francis D.K. Ching

Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bür Süreç Çizim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-01-01
YAZAR Francis D.K. Ching
ISBN 9758599240
DOSYA FORMATI 7,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genelde özel yetenekle donanmış az sayıda kişinin becerisini gereksinen bir etkinlik olduğu düşünülse de çizmek, doğal, çoğunlukla içten gelen insani bir tepkidir. Desen çizmek, bir yüzeyin üzerine çizgiler çizerek bir şeyin benzerini veya simgesini üretmek olarak tanımlanagelmiştir. Francis Ching, bundan çıkarılacak sonucun, desen çizmenin resim yapma ve yüzeyleri renklendirme eyleminden farklı olduğunu vurgulayarak "nasıl bir biçim alırsa alsın, temelde çizim, bir görüş ve ifade aracıdır" diyor. "Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç: Çizim", sözcükler ve imgeleri kullanarak çizim yapma aracılığıyla görme, göz önüne getirebilme ve ifade etme arasında süregelen etkileşimi aydınlatmayı amaçlıyor. Çizmeyi, bir düşünce ve iletişim aracı olarak kullanmak isteyen herkese bir rehber sunuyor. "Çizmek: Süreç ve Ürün", "Çizgi: Çizimin Özü", "Biçim: Formun Tanımı", "Derinlik: Yanılsama Sanatı", "Tasarımlamak: İmgelemden Çizebilmek" ve "Kurgulamak: Çizim ve Yaratıcılık" kitabın ana başlıklarıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bür Süreç Çizim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bür Süreç Çizim.

...irdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim! Francis D ... Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim Francis D. K. Ching ... .K. Ching, Akademik, Bilim, Mimarlık kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Mimarlık Biçim, Mekan ve D... Mimarlık - Biçim Mekan ve Düzen. Francis D.K. Ching. Nobel Akademik Yayıncılık. Anılarla Son 50 Yılın Mimarlık ve Planlama Pratiği. Ahmet Alkan. Francis D.K. Ching adlı yazara ait Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim k ... Francis D.K. Ching - Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim ... . Ahmet Alkan. Francis D.K. Ching adlı yazara ait Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden sat. Yayınevinin Diğer Kitapları. %15. Mimarlık Plastik Sanatlar Yaratıcı Süreç. Nafi Çil. YEM Yayın. Mimarlık Ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç: Çizim. Yazar. Francıs D. K. Chıng. Anasayfa /. Hobi ve Sanat /. Grafik Sanatlar /. Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim. Ana Sayfa. Sanat. Grafik Sanatlar. Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim. Sıralama: 1934 - Kategori: Güzel Sanatlar ve Fotoğraf. 300,00 TL 210,00 TL. Mimarlık Cep Sözlüğü. Ürün Sepetinize Eklendi! Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç Çizim. 38,89 TL. "Mimarlık ve Sanatta Yaratıcı Bir Süreç: Çizim", sözcükler ve imgeleri kullanarak çizim yapma aracılığıyla görme, göz önüne getirebilme ve ifade etme arasında süregelen etkileşimi aydınlatmayı... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da YEM Yayın Yayınevine ait Mimarlık ve San...