Aşk-ı Mükafat

Aslı Yıldırım

Aşk-ı Mükafat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-07
YAZAR Aslı Yıldırım
ISBN 6052965733
DOSYA FORMATI 9,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şimdi bana gitme, kal de…“Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın” de.“Hem çay demini çoktan aldı, dur” deOrta koltukta yatarım ben dert etme, kolların kadar rahat, ruhun kadar sıcak değildir ama kokumuz sinmiştir her bir köşesine. Bütün gece içime çekebilirim sen niyetine…Şimdi bana, “Gitme, kal” deBen ne başka bir yol ne başka bir sokak ne de sana çıkmayan bir cadde bilirim. Kaybolurum sensizliğin karanlığında.Son bir kez daha tut elimden.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk-ı Mükafat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk-ı Mükafat.

...kleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Aşk-ı Mükafat ... Aşk-ı Mükafat Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Ürün Adı. Aşk-ı Mükafat. 14,00TL 11,20TL text_tax 11,20TL. Aşk-ı Mükafat. Ücretsiz Kargo. 9.52 TL. Şimdi bana gitme, kal de… "Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de Orta koltukta yatarım ben dert etme, kolların kadar rahat... Aslı Yıldırım. Şimdi bana gitme, kal de… "Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de Orta koltukta yatarım ben d ... Şiir - Cinius Yayınları - Aşk-ı Mükafat ... . "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de Orta koltukta yatarım ben dert etme, kolların kadar rahat... 9.38 TL. Şimdi bana gitme, kal de… "Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de Orta koltukta yatarım ben dert etme, kolların kadar rahat... 9.10 TL. Şimdi bana gitme, kal de… "Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de Orta koltukta yatarım ben dert etme, kolların kadar rahat... Aşk-ı Mükafat. ₺8.40₺14.00. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden). Şimdi bana gitme, kal ... İdefix9786052965733. #Aşk-ı #Mükafat #Aşk-ı Mükafat. Vipiri. Add Comment. Ürünler. Aşk-ı Mükafat en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Aşk-ı Mükafat satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Aşk-ı Mükafat. 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. Alış-Veriş Listeme Ekle. Aşk-ı Mükafat. Aslı Yıldırım. Arka Kapak Yazısı. Şimdi bana gitme, kal de… "Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de. 2014-10-24 yılında yayınlanan Aşk-ı Mükafat , 1. Baskı ve Şiir kategorisinde yer almaktadır. Aşk-ı Mükafat Yazarı Kimdir? Yukarıda 6052965733 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. 10.50 TL. Şimdi bana gitme, kal de…"Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" deOrta koltukta yatarım ben dert etme, kolların kadar rahat... Aşk-ı Mükafat arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Aşk-ı Mükafat İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Aslı Yıldırım. Arka Kapak Yazısı. Şimdi bana gitme, kal de… "Geç oldu, güneş çoktan battı, şimdi gece; korkarsın" de. "Hem çay demini çoktan aldı, dur" de....