Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı

Sevil Bayçu

Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-20
YAZAR Sevil Bayçu
ISBN 6059663687
DOSYA FORMATI 7,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her gün hem geleneksel medyada hem de sosyal medyada halkla ilişkiler amaçlı birçok yazılı mesaja maruz kalıyoruz. Bunların arasından bazıları dikkatimizi daha çok çekiyor ve bizi ikna ediyor. Medyayı iyi tanıyan halkla ilişkiler yazarı, halkla ilişkiler araçlarının, geleneksel ve sosyal medyanın rollerini ve her birine nasıl içerikler hazırlayacağını iyi bilir. Çarpıcı başlık yazmada, etkili fotoğraf kullanmada, ikna edici mesaj yazmada başarılıdır. Tüm iletişim araçlarını etkili bir şekilde kullanma amacıyla hazırlanmış halkla ilişkiler yazarlığı kitabı, alana yönelik kuramsal yapıya ve uygulamaya dair pek çok bilgi ile geleneksel ve sosyal medyada yazarlıkla ilgili yeni eğilimleri birleştiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı.

...Her gün hem geleneksel medyada hem de sosyal medyada halkla ilişkiler amaçlı birçok yazılı mesaja maruz kalıyoruz ... Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı ... . Bunların arasından bazıları dikkatimizi daha çok çekiyor ve bizi ikna... Her gün hem geleneksel medyada hem de sosyal medyada halkla ilişkiler amaçlı birçok yazılı Ürün Sepetinize Eklendi! Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı. 15,30 TL. Anasayfa Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. ...Kitap Girdap Kitap Gita Yayınları Gitane Kitap Giz Kitap Giza Yayınları ... Strateji ve Uygulama Boyutuyla Halkla İlişkiler Yazarlığı - Sevil Bayçu ... . Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. ...Kitap Girdap Kitap Gita Yayınları Gitane Kitap Giz Kitap Giza Yayınları Gizzy Art Gizzy Art ...