Mucize Kız

Andrew Roe

Mucize Kız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-29
YAZAR Andrew Roe
ISBN 6051865614
DOSYA FORMATI 7,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mucize, inanmak isteyenler içindir… Kalabalık gittikçe artıyor. Söylenti, fısıltı ve umutsuzluğun yarattığı arzunun çağrısıyla her geçen gün daha çok kişi eşikten içeri adımını atıyor. Sekiz yaşındaki konuşamayan, hareket edemeyen felçli Anabelle Vincent’ı görmek için Shaker Sokağı’na geliyorlar. Geliyorlar çünkü Anabelle’in onların çözümsüz sıkıntılarına derman olabilecek mucizeler vaat ettiğine inanıyorlar. Söylenti gün be gün yayılıyor. TV ve internetle daha fazla ziyaretçi, daha fazla mucize, daha fazla hikâye ulaşıyor huzursuz kalplere.Peki Anabelle’in bu olağanüstü hikayesi ne derece gerçek, yoksa tüm bunlar bir uydurmadan mı ibaret? Hiçbir şeyden haberi olmayan bir kaza kurbanının kendilerine güç, sağlık, esenlik hediye edebileceğine yürekten inanan umutsuz kitle ile felçli kızın mutsuz ve mucizenin dokunamadığı ailesi…Mucize Kız insanın inanma özlemi içindeki arayışlarını, hiç tükenmeyen mucize açlığını ortaya koyarak insan olmanın zaaflarını ve gücünü anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mucize Kız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mucize Kız.

...r. 4:03. Kara Gözlü Kız-Erkan Aydar. Kiyevli τυηζαγ⎠‏ ... Mucize Kız - Andrew Roe - Fiyatı & Satın Al ... . 4:06. 4 Yaşında 7 Dil Konuşan Mucize Kız. Cezmi Kalorifer. 1:02. 5. kattan Atlayan Genç Kız Park Halindeki Aracın Üstüne Düştü! İngiliz Kasey doğduktan l gün sonra kalp krizi geçirdi. Doktorların yaşamaz dediği kız, şimdi 2 yaşında. Yürüyor, konuşuyor. Ailesi ona "mucize kız" diyor. Kız çocuklarının kendilerini değerli ve güçlü hissetmeleri bugün her zamankinden daha önemli! Her sabah uyandığın andan itibaren sen de mucize kızlardan birisin. Işılda ve parla! Mucize - Kiz Isteme Sahnesi 2. By : Mix Tv Vi ... Mucize Kız! - Dünya Haberleri ... . Işılda ve parla! Mucize - Kiz Isteme Sahnesi 2. By : Mix Tv Views: 532K views Duration: 2:11. Mucize filminden kız isteme kriterleri çok komik. By : Tuncay A. Views: 1.8M views Duration: 2:12. Mucize Kız insanın inanma özlemi içindeki arayışlarını, hiç tükenmeyen mucize açlığını ortaya koyarak insan olmanın zaaflarını ve gücünü anlatıyor. mucize kız isteme indir, mucize kız isteme videoları 3gp, mp4, flv mp3 gibi indirebilir ve indirmeden izleye ve dinleye bilirsiniz. Mucize Kız Isteme. Video Bulunamadı!...