Kelimeler Kitabı

Prof. Dr. Hüsrev Hatemi

Kelimeler Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-07
YAZAR Prof. Dr. Hüsrev Hatemi
ISBN 9759958763
DOSYA FORMATI 4,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“1950 yılında, yani ilkokulu bitirdiğim yaz tatilinde, bazı büyüklerin kelimeler üzerinde fazla durduğuna ilk defa dikkat ettiğimde, bunu biraz yadırgamıştım. ‘Kelimeler kelimelerdir o kadar. Erzurum’da şuna şöyle derler, İzmir’de şöyle derler... Büyüklerin takıldığı konulara bak!’ diye düşünmüştüm. 1951 yılında ise, ortaokul birinci sınıf bitmişti. Bu arada büyümüş olacağım ki 1951 ‘terkiş-tirkeş-sadak’ diyalogu çok hoşuma gitti. O zamandan beri ben de, kelime kelebeklerinin peşinde koşan biriyim.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kelimeler Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kelimeler Kitabı.

...ilk defa dikkat ettiğimde, bunu biraz yadırgamıştım ... İçinde KİTAP Geçen Kelimeler | Kelimeler.Net ... . 'Kelimeler kelimelerdir o kadar. Korece Kelime Kitabı'mız Satışta! Bilgi için bize yazın. Korece Özel Ders İçin: www.koreceders.com. See more of Korece Kelime Kitabı on Facebook. Hüsrev Hatemi. "1950 yılında, yani ilkokulu bitirdiğim yaz tatilinde, bazı büyüklerin kelimeler üzerinde fazla durduğuna ilk defa dikkat ettiğimde, bunu biraz yadırgamıştım. 'Kelimeler kelimelerdir o kadar. Şimdi sizden ricam ... Kelimeler Kitabı - Ekşi Sözlük ... . 'Kelimeler kelimelerdir o kadar. Şimdi sizden ricam şu: Anahtar kelimesini söyleyebilenler kitabı yerine koysunlar. Kitabı raftaki yerine geri bırakın... Çünkü anlatacaklarım ilginizi çekmeyecek ve hatta bunalmanıza sebep olacak... Bir de başında kitap olan kelimeler listesine ya da Sonu kitap ile biten kelimeler listesine gözatmak isteyebilirsiniz. [isim] Küçük kitap. KİTAPSIZ. [sıfat] Kitabı olmayan. Ben de bir kelime ogrenme kitabı tavsiye edeyim. Çok sahane bir kitaptır, yazarı cok tecrubeli bir hoca olan Jennifer Recio Lebedev dan geliyor. 3 kitap, Vocabulary Power 1-2-3 .....