Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı

Prof. Dr. Arman Kırım

Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-01-07
YAZAR Prof. Dr. Arman Kırım
ISBN 9753222734
DOSYA FORMATI 7,98 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitapta bulacağınız yemeklerin bir bölümü geleneksel İtalyan mutfağının belli başlı temel örnekleri ile, klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) önemli sosları ve seçme yemeklerinden oluşuyor. Ancak kitap ağırlıklı olarak, Fransız yeni akım (nouvelle cuisine), ve yeni akım sonrakı yakın dönem Batı 'sentez' mutfağının örnekleri üzerine kurulu. Kitapta aynı zamanda, Batı mutfağının temel pişirme teknikleri ile pek çok yemeğin kökenlerini de öyküleri ile birlikte bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı.

...n mutfağının belli başlı temel örnekleri ile, klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) ... Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı ... ... Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı. Arman Kırım. Yayınevi: Sistem Yayıncılık. Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı. KAPAT. %25 indirimli. İtalyan mutfağının belli başlı temel örnekleri ile, klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) önemli sosları ve seçme yemeklerinden oluşuyor. ...belli başlı temel örnekleri ile klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) önemli sos ... Arman Kırım - Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı | Sözcü Kitabevi ... . ...belli başlı temel örnekleri ile klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) önemli sosları ve seçme yemeklerinden oluşuyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. "prof. Dr. Arman Kırım" - diğer ürünler. Kitapta bulacağınız yemeklerin bir bölümü geleneksel İtalyan mutfağının belli başlı temel örnekleri ile, klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) önemli sosları ve seçme yemeklerinden oluşuyor. Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Yazar. Arman Kırım. Arman Kırım. Sistem Yayıncılık. Basım Yılı: 2002. ISBN: 9789753222730. Arman Kırım Kitapları. Yayın Evleri. İletişim. Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı Pdf İndir. Nil Peri Gökçe. Kitapta bulacağınız yemeklerin bir bölümü geleneksel İtalyan mutfağının belli başlı temel örnekleri ile, klasik Fransız mutfağının (cuisine classique) önemli sosları ve seçme yemeklerinden oluşuyor. Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Arman Hoca'nın Dünya Mutfağı. Liste fiyatı: 17.59 TL....