Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek

Sam Stall

Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-06-01
YAZAR Sam Stall
ISBN 9750711763
DOSYA FORMATI 8,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tek bir köpeğin, tarihin akışını değiştiremeyeceğini sanıyorsanız, belli ki Peritas’ı duymamışsınız; Büyük İskender’i bir filin ayakları altında ezilmekten kurtaran köpeği. Ya da Fransa ile Rusya arasında savaş çıkması¬na yol açan İtalyan tazısı Biche’i. Papa VII. Clemens’i ısırıp İngiltere’nin Katolik Kilisesi’nden kopmasına neden olan Urian’ı. Richard Wagner’e operalarını bestelerken yardım eden Peps ile Fips’i...Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek’in kahramanlarından sadece bir¬¬kaçı. Kitap, bu 100 köpeğin bilim, tarih, sanat, devlet yönetimi, din ve insana mal edilmiş hemen her alana yaptığı olağanüstü katkıları gözler önüne seriyor. Fransa cumhurbaşkanlığına soyunan bir köpekle ve bir film stüdyosunu kurtaran bir diğeriyle tanışıyoruz. Büyük edebî eserlere esin kaynağı olan köpeklerden tutun da, savaşta gösterdikleri üstün hizmetlerden dolayı madalya alanlar, hatta emlak devi haline gelen bir köpek bile var. Keyifli bir dille anlatılan bu gerçek hikâyeler, sevgili yoldaşımız köpeğin zekâsı, cesareti ve sevecen doğasına bir övgü niteliğinde.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek.

...lerken yardım eden Peps ile Fips'i...Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı ... Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek - ePttAVM ... . Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpekin kahramanlarından sadece bir¬¬kaçı. savaşta gösterdikleri üstün hizmetlerden dolayı madalya alanlar, hatta emlak devi haline gelen bir köpek bile var. 15 TL. Richard Wagner'e operalarını bestelerken yardım eden Peps ile Fips'i... Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı. Uygarlığı Değiştiren 100 K ... Sam Stall - Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek | | | - Can Yayınları ... ... Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı. Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek Kim Tarafından Yazıldı? Not alanında Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek Sam Stall PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. 12.80 TL. Richard Wagner'e operalarını bestelerken yardım eden Peps ile Fips'i...Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı. 19 TL. Richard Wagner'e operalarını bestelerken yardım eden Peps ile Fips'i... Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı. ...da, savaşta gösterdikleri üstün hizmetlerden dolayı madalya alanlar, hatta emlak devi haline gelen bir köpek bile var. Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı. uygarlığı değiştiren 100 köpek*. şükela: tümü | bugün. (bkz: 100 dogs who changed civilization). 21.07.2010 00:18 fiore. Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 23 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek. Mağaza: Fırsat Kapında. Bunlar, Uygarlığı Değiştiren 100 Köpek'in kahramanlarından sadece birkaçı. savaşta gösterdikleri üstün hizmetlerden dolayı madalya alanlar, hatta emlak devi haline gelen bir köpek bile var....