Üç AylarMübarek Günler ve Geceler

Hüseyin Okur

Üç AylarMübarek Günler ve Geceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-06-04
YAZAR Hüseyin Okur
ISBN 6054214310
DOSYA FORMATI 6,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üç aylar dediğimiz receb, şaban ve ramazan ayları, içersinde dört mübarek geceyi misafir ederler; Regaib kandili, Berat kandili, Mi'rac kandili ve Kadirgecesi. Bu kutlu zamanlar, kendimizi denetleme, değerlendirme bakımından çok önemlidir. Bu vesile ile bir kere daha geçmişimizin muhasebesini yapıp, kusurlarımızı düzeltmeye, hayırlı işlere yönelmeye karar vermeliyiz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç AylarMübarek Günler ve Geceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç AylarMübarek Günler ve Geceler.

...ельность: 1:11:17 Siyer TV Recommended for you ... Üç Aylar : Mübarek Aylar Günler ve Geceler, Mehmet... - Kidega ... . 12.75 TL. Üç aylar, Rahman ve Rahim sıfatları ile tecelli eden Rabbimizin, arınmamız için bizlere sunduğu manevi ziyafet sofrasıdır. Bu aylara dair merak edilenler, sahih kaynaklara başvurularak izah... 9.75 TL. Üç Aylar Mübarek Günler ve Geceler, Hüseyin Okur, Kutlu Zamanlar Dizisi, Semerkand Yayınları, Semerkand Pazarlama, Semerkand Temsilcilikleri, Semerkand. ...bayramı gecesi, kurban bayramı geceleri, muharr ... Üç Aylarda Bulunan Mübarek Günler, Geceler ve Kandiller - İman ve... ... . ...bayramı gecesi, kurban bayramı geceleri, muharrem ayının ilk gecesi ve âşûrâ gecesi gibi geceler de mübarek olarak kabul edilir. Üç aylar, hicri aylardan Receb, Şaban ve Ramazan aylarıdır.. "Denilmiştir ki: "Kadir Gecesi rahmet, mağfiret ve Cehennem'den âzâd olma gecesidir. Kitabın basım bilgileri. Adı: Üç Aylar Mübarek Gün ve Geceler. ...۩۞۩๑ İlmi & Erdemli Sözler Dünyası ๑۩۞۩๑ > Mübarek Aylar > Üç Aylar ve Mübarek Geceler. Güzel Sözler => Kutsal Günler ===> Beraat Kandili ===> Miraç Kandili ===> Mevlüt Kandili. Breadcrumbs. Buradasınız: Anasayfa Makaleler Mübarek Gün ve Geceler Üç ayların fazileti. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki; "Haram aylar; Receb, Zilkade, Zilhicce ve Muharrem'dir. Üç aylarınız mübarek olsun. Üç aylar ve üç aylardaki kandil geceleri , dargınların barışması için birer fırsattır. Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Çünkü bir dahaki üç aylara ulaşıp ulaşmayacağımız belli değildir. Rabbimiz, bu mübârek gün ve gecelerin feyz, rûhâniyet ve rahmetinden cümlemizi müstefid kılsın. Sepete ekle. Bu ürün için yorum yaz Üç Aylar Mübarek Günler ve Geceler. Delete all products. Hide compare box. Üç Aylar Mübarek Günler ve Geceler. 5,- € 4 Üç aylar dediğimiz receb, şaban ve ramazan ayları, içersinde dört mübarek geceyi misafir ederler; Regaib kandili, Berat kandili, Mi'rac kandili ve Bir Yorum Yaz. Üç Aylar Mübarek Günler ve Geceler. Fazilet ve Hikmetleriyle Üç Aylar Mübarek Günler ve Geceler Mustafa Necati Bursali Ravza Yayınları 9786057577443 Mustafa Necati Bursalı. Mübarek kavramı, özel çaba ile kazanılan bereket ve verimliliğe işaret eder. Üç aylar, çaba ile elde edilecek bereketi anlatır. O gece Allah teâlâ buyurur ki: "Af isteyen yok mu? Affedeyim. 9.75 TL. Ayrıca Üç Aylar dememizin bu güzel kitaba bu mübarek ismi vermemizin mübarek aylar ve gecelerin faziletlerinin, bereketinin, hazzının neler olacağını anlatmaya çalıştık. Mehmet Kasadar. Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla. Değerli Gönüldaşlarımız, Allah'ın Rahmeti, Bereketi, Mağfireti, Feyzi üzerinize ve üzerimize olsun. "… Dikkat edin! Yalnız O'na aittir bütün yaratılış ve mutlak emir. Âlemlerin Rabbi Allah en yüce, en ulvi bereket kaynağıdır."(Araf: 7/54). "Allah'ım!...