7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-09
YAZAR
ISBN 6059390651
DOSYA FORMATI 3,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitaplar 6 başlıkta tanımlanabilir.1- Konu Testi; Bilginin en temel hali ilk sütunda spotlarla verilmiştir. Konu testlerinin altında konuyla ilgili spotun numarası ve sorunun kazanımları verilmiştir. Öğrenci soruyu çözemezse hemen yandan spot bilgiyi okuyup çözebilir.2- Yorumlu Sınav Sorusu; Sınav kaygısını azaltmak için o konuyla ilgili çıkmış sınav soruları çözümleriyle verilmiştir. Çözümler arasında yeri geldikçe ‘Uzman Yorumlarına’ yer verilmiştir. Yanlarda soruyla ilgili taktikleri vardır. Bu taktiklerde verilen bilgileri öğrenci adı gibi bilmek zorundadır.3- Beklenen Sınav Soruları; Çıkan sınav soruları irdelenerek çıkması muhtemel sorular hazırlanmıştır.4- Kare kod; Her testin altındaki cevap anahtarında kare kod uygulaması verilmiştir. Bu uygulama ile yalnızca cevap anahtarına ulaşılır. Videolu anlatım yoktur. Talep olması halinde ilerleyen zamanlarda eklenebilir.5- Z-Kitap; her sayfa Z-kitap formatında hazırlanmıştır. Böylece sayfa akıllı tahtada rahatlıkla kullanılabilir. İşlenen ders kaydedilip diğer derste kalınan yerden devam edilebilir.6-Ünite Değerlendirme Testleri; Ünite sonunda üniteyle ilgili testler verilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası.

...e Hazırlık, Ortaöğretim,İlkOkul LGS,YKS7 ... 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası ... .Sınıf Soru Bankaları. 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Soru Bankası. ...seçmeli klasik sorular, ünite değerlendirme soruları, daha önceki sınavlarda sorulmuş sorular, amaca uygun kısa notlar ve terimlerle bilgilerin sınava yönelik kullanımı ve akılda kalıcılığı hedeflenmiştir. 1. Sınıf Konu Anlatımlı. 1. Sınıf Okuma Yazma seti. 1. Sınıf Soru Bankası. 1. Sınıf Tatil Kit ... 7.SINIF DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ SORU BANKASI ... . Sınıf Soru Bankası. 1. Sınıf Tatil Kitabı. Son Viraj Yayınları 7.Sınıf Drift Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası 2 Fasükül. %15. Doğrudan Meb Kazanımlarına Uygun Olarak Ve Tamamen Sınav Tarzında Özgün Sorulardan Oluşur. Tonguç Akademi 8. Sınıf Din Kültürü Dinamo Soru Bankası. 7.Sınıf Soru Bankası. Tüm Markalar. Hız 2020 LGS 7.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Hız Yayınları. Soru Kitapları Serisi 7.SINIF DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ SORU BANKASI Kitap içeriğinden örnek sayfa ve sorular. * Akıllı Tahta Uyumlu* Müfredata %100 Uygun* Ders Başarısını Artırıcı*. ...Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası, LGS ve MEB'in öğretim programındaki kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır.7. Sınıf Din 7. Sınıf Sosyal Bilgiler ProTest S...