Sen Yoktun Efendim

Dursun Ali Erzincanlı

Sen Yoktun Efendim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-06-01
YAZAR Dursun Ali Erzincanlı
ISBN 6054214457
DOSYA FORMATI 5,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ey Medine minberinde“Ümmeti ümmeti” diye hüznü giyen sevgili!Ey Mekke mihrabındaAlemlerin hesabına Allah diyen sevgili!Bize lutf-i ilahi behşedilen kapınaDiz çöktük biat ettik;Rabb’inden bize ne gitirdiysen “amenna!”Duyduk , itaat ettik!Ya ResulaallahSen hala kırk yaşındasın,Ve hala ümmetinin başındasın.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sen Yoktun Efendim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sen Yoktun Efendim.

...Sen yoktun efendim Dursun Ali Erzincanlı (2 ... Sen Yoktun Efendim Dursun Ali Erzincanlı ... .el) imzalı. (#443235478). 13.06 TL. Bize lutf-i ilahi behşedilen kapına Diz çöktük biat ettik; Rabb'inden bize ne gitirdiysen "amenna!". Duyduk , itaat ettik! Ya Resulaallah Sen hala kırk yaşındasın, Ve hala ümmetinin... 15.20 TL. Bize lutf-i ilâhî bahşedilen kapına Diz çöktük biat ettik; Rabb'inden bize ne getirdiysen "âmennâ!". Duyduk, itaat ettik! Yâ Resûlallah Sen hâlâ kırk yaşındasın, Ve hâlâ ümmetinin başındasın. Sen Yoktun Efendim. Dursun Ali Erzincanlı ... SEN YOKTUN EFENDİM - DURSUN ALİ ERZİNCANLI | Nadir Kitap ... . Sen Yoktun Efendim. Dursun Ali Erzincanlı. Semerkand Yayınları / Edebiyat Dizisi. Ey Medine minberinde. "Ümmeti ümmeti" diye hüznü giyen sevgili! Ey Mekke mihrabında. Sen Yoktun Efendim En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Duyduk, itaat ettik! Yâ Resûlallah Sen hâlâ kırk yaşındasın, Ve hâlâ ümmetinin başındasın. Nasıl hayranlık duyar, duygularımızı kelimelere sığdıramayız. Kelimelere sığmamış haliyle halinizi paylaşmak için Sen Yoktun Efendim sizi bekliyor. Nasıl hayranlık duyar, duygularımızı kelimelere sığdıramayız. Kelimelere sığmamış haliyle halinizi paylaşmak için Sen Yoktun Efendim sizi bekliyor. Bize lutf-i ilâhî bahşedilen kapına Diz çöktük biat ettik; Rabb'inden bize ne getirdiysen "âmennâ!" Duyduk, itaat ettik! Yâ Resûlallah Sen hâlâ kırk yaşındasın, Ve hâlâ ümmetinin başındasın. Sen Yoktun Efendim. %30. 20,00 TL. Sen Yoktun Efendim. HAVALE :13,86 TL %1 EFT İndirimi. Semerkand Yayıncılık Fiyatı düşünce haber ver! Sen Yoktun Efendim hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Peygamber Efendimiz (s.a.v)'in ve Sahabi Efendilemizin hayatını konu alan şiirlerin... 15 TL. Bize lutf-i ilâhî bahşedilen kapına Diz çöktük biat ettik; Rabb'inden bize ne getirdiysen "âmennâ!". Duyduk, itaat ettik! Yâ Resûlallah Sen hâlâ kırk yaşındasın, Ve hâlâ ümmetinin başındasın. Sen Yoktun Efendim. Ürün Kodu. SEMERKAND 039. Duyduk , itaat ettik! Ya Resulaallah Sen hala kırk yaşındasın, Ve hala ümmetinin başındasın. 19.44 TL. Sen Yoktun Efendim - Ey Medine minberinde Ümmeti ümmeti" diye hüznü giyen sevgili! Ey Mekke mihrabında Âlemlerin hesabına Allah diyen sevgili! 15.40 TL. Bize lutf-i ilâhî bahşedilen kapına Diz çöktük biat ettik; Rabb'inden bize ne getirdiysen "âmennâ!". Duyduk, itaat ettik! Yâ Resûlallah Sen hâlâ kırk yaşındasın, Ve hâlâ ümmetinin başındasın. Sen Yoktun Efendim - Semerkand Yayınları - 9786054214457 - Dursun Ali Erzincanlı - %22 indirimli - Ey Medine minberinde"Ümmeti ümmeti" diye hüznü giyen sevgili!...