Mavi Madalyon

Yılmaz Erdoğan

Mavi Madalyon
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-02-26
YAZAR Yılmaz Erdoğan
ISBN 9752631762
DOSYA FORMATI 10,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"....Babam bu sabah bana yıllardır sakladığı benimle ilgili bir sırrını açıkladı. Beni daha kundakta bir bebekken tren istasyonunda terk edilmiş olarak bulmuş. Düşünebiliyor musun İsmail, ben terkedilmiş bir çocuğum! Gerçek annemin, babamın ve varsa kardeşlerimin kim olduklarını bilmiyorum! En önemlisi, bir sepet içinde tren istasyonuna bırakılmak için ben onlara ne yaptım!"Henüz kundakta bir bebek iken terk edildiğini öğrenen bir çocuğun, duygu karmaşıklığı içerisinde anne-babasını arayış macerası.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mavi Madalyon i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mavi Madalyon.

...iyatı bulun. Mavi Madalyon - Kitap Fiyatları ... Mavi Madalyon - Yılmaz Erdoğan | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adresi ... . Ücretsiz Kargo. Yılmaz Erdoğan. "... Babam bu sabah bana yıllardır gizli kalmış bir sırrımı söyledi. Beni daha kundakta bir bebek iken tren istasyonuna terkedilmiş olarak bulmuş. Mavi Madalyon AÇIKLAMASI. "… Babam bu sabah bana yıllardır sakladığı benimle ilgili bir sırrını açıkladı. Beni daha kundakta bir bebekken tren istasyonunda terk edilmiş olarak bulmuş. Yılmaz Erdoğan. "... Babam bu sabah bana y ... Mavi Madalyon - Yılmaz Erdoğan ... . Yılmaz Erdoğan. "... Babam bu sabah bana yıllardır gizli kalmış bir sırrımı söyledi. Beni daha kundakta bir bebek iken tren istasyonuna terkedilmiş olarak bulmuş. Mavi Madalyon yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Mavi Madalyon kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Mavi Madalyon. "Mavi Madalyon". için 42 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Mavi madalyonun esrarı. Yılmaz Erdoğan. Satıcı. "... Babam bu sabah bana yıllardır gizli kalmış bir sırrımı söyledi. Beni daha kundakta bir bebek iken tren istasyonuna terkedilmiş olarak bulmuş. Düşünebiliyor musun İsmail, ben terkedilmiş bir çocuğum! GENÇ TİMAŞ. İstanbul Hatırası - Mavi Madalyon 4. Yeşil Adada Macera - Mavi Madalyon 3. Mavi Madalyon %17 indirimli … Babam bu sabah bana yıllardır sakladığı benimle ilgili bir sırrını açıkladı. ...