12 Eylül Yargılanıyor / Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme

12 Eylül Yargılanıyor / Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-01-08
YAZAR
ISBN 9753442637
DOSYA FORMATI 6,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"General Kenan Evren ve onun başbakanı Özal Avrupa demokrasilerinin yöneticileri tarafından şaşaalı bir şekilde ağırlanırken, uluslararası şahsiyetlerden oluşan bağımsız bir kurulun, kamuoyuna ve özellikle de Avrupa ülkelerinin yöneticilerine, Avrupa'nın güney doğusundaki militarist 'demokrasinin' gerçek yüzünü hatırlatması çoktandır kaçınılmaz olmuştu. Ve inanıyorum ki, bu Uluslararası Mahkeme'nin vereceği hüküm, özgürlükler mücadelesi tarihinde, yirmi yol önce Russell Mahkemesi'nin verdiği hükmün yanında altın bir sayfa olarak yer alacaktır." (Doğan Özgüden)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 12 Eylül Yargılanıyor / Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 12 Eylül Yargılanıyor / Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme.

...2 eylül rejimini uluslararası mahkemenin önüne çıkarmak önem taşıyor ... 12 Eylül Yargılanıyor Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme... ... . Ürün Sepetinize Eklendi! 12 Eylül Yargılanıyor Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme. Ve inanıyorum ki bu Uluslararası Mahkeme'nin vereceği hüküm özgürlükler mücadelesi tarihinde yirmi yol önce Russell Mahkemesi'nin verdiği hükmün yanında altın bir sayfa olarak yer alacaktır." 12 Eylül Yargılanıyor : Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve Belge Yayınları 2002 baskısı kitaplar ile ikinci el ve ye ... 12 Eylül Yargılanıyor / Askeri Rejime Karşı Uluslararası Mahkeme ... . kitapları ve Belge Yayınları 2002 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... * 12 Eylül Rejimi'ne Karşı Uluslararası Mahkeme 10-11 Aralık 1988 tarihinde Almanya'nın Köln şehrinde yapıldı. - Türkiye'ye yapılan askeri yardımlara ve rejime verilen desteklere son verilmel...