Yaşasın Hayat

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu

Yaşasın Hayat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-01-13
YAZAR Prof. Dr. Osman Müftüoğlu
ISBN 9752930670
DOSYA FORMATI 3,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapla; Türkiye içinde ve Türkiye dışında pek çok uygulamadan alınan neticeler halkımızın istifadesine arz edilmektedir. Sayın Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, böyle bir kitabı hazırlamış olduğundan dolayı tebrik ediyorum. (Süleyman Demirel)Bir insanı sadece fizik beden olarak algılamaya kalkarsanız işin içinden çıkamazsınız. Ruh ve beden bütündür. Ve tıp, henüz kitaba dökülmese de doğanın büyük aklının halk arasında mucize olarak adlandırılan sıradışı çözümlemelerine bu yüzden şaşırmaz. Ancak insana gerçekden değer verenlerin kurabileceği bu cümle bana hayatımı geri verdi. (Sezen Aksu)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşasın Hayat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşasın Hayat.

... ve her şeye rağmen "Yaşasın Hayat!" diyen Frida Kahlo'nun ilham verici hikayesini sizlerle paylaşmak istiyoruz ... Peki Sen Nasıl Bir Hayat Yaşamak İstiyorsun? ... . yaşasın hayat. ara. Dolayısıyla tıp, tek başına çare olmaya yetmiyor. Bu yüzden "Yaşasın Hayat", deyim yerindeyse testi kırılmadan yol göstermeye çalışıyor. Prof. 283 ziyaretçi Yaşasın Hayat Kliniği ziyaretçisinden 6 tavsiye gör. Huzurla saglik bulmak cok onemli. Tesekkurler, Yasasin Hayat, Yasasin biricik Dr. Evren Hanimcim, Ustad Osman Bey. Yaşasın Hayat - 2, Osman Müft ... Yaşasın Hayat Sigortası | Cigna Finans ... . Tesekkurler, Yasasin Hayat, Yasasin biricik Dr. Evren Hanimcim, Ustad Osman Bey. Yaşasın Hayat - 2, Osman Müftüoğlu, Abm Yayınevi. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786055171636. Ama aslında birbirine tamamen zıt iki bakış açısı ve hayat tavrı anlamına geliyor… "Yaşasın Hayat" bayrağının altında hiç tahmin etmedikleri kadar insan bulabilirler… See all related lists ». Share this Rating. Title: Yasasin hayat (1964). 7,2/10. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu. Bu kitapla; Türkiye içinde ve Türkiye dışında pek çok uygulamadan alınan neticeler halkımızın istifadesine arz edilmektedir. Sayın Prof. Dr. Nezail Demirciler ve Opr. Dr. Mithat Ulay'dan oluşan bir ekibin tedavi ettiği Çullaj, Türk doktorlarına ve hemşirelerine hayat borcu olduğunu söylüyor. Hayat katı kuralları olan bir iş değildir, onu eğlence ile karıştırabilirsiniz. 20. Bir yaşam 'mantra'nız olsun. Anı Yaşa (Carpe Diem) ya da Hayatı dolu dolu yaşayın gibi ifadeler duymuşsunuzdur. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve Melda Yücel Kocaalp'in birlikte sunduğu Yaşasın Hayat'ta, hayata ve sağlığa dair önemli püf noktaları izleyicilerle buluşuyor. Daha Fazlası İçin Abone Ol → bit.ly/2yKl4Tl Her hafta temel bir konu hakkında merak edilenlerin ele alındığı "Yaşasın Hayat"ta bu hafta gündem, "Bellek dostu besinler"... Aslında anlamsız olan hayat değil, benim içinde yaşadığım hayat anlamsız gelemeye başladı. Ne olacaktı? ve Ben ne yapmak istiyordum? Nasıl bir hayat yaşamak istiyordum? Yaşasın Hayat; Yaşanan Hayat. Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da biteceeeek yaşamasan da......